Kaip galima patraukti vaikiną vien tik savo eisena

Žavioji praeivė
Žavioji praeivė

Kas vyksta mūsų gyvenime kasdien? Dauguma merginų nuolat kažkur bėga, skuba. Jos dirba, mokosi, turi daug rūpesčių, stengiasi viską suspėti per trumpą laiką, nes laiko trūksta, o suspėti reikia tiek daug. Portalas „Woman“ atskleidė įdomią gudrybę, kaip tokiu beprotišku tempu gyvenančiai merginai susipažinti su vaikinais.

Kai išėjote iš parduotuvės, širdies gilumoje troškote susipažinti su vaikinu, bet naudodamasi telefonu atribojote nuo savęs visus stipriosios lyties atstovus. Ėjote skubėdama, užsiėmusi pokalbiu, SMS rašymu.

Taip iki minimumo sumažinote tikimybę, kad koks nors vaikinas pabandytų su jumis susipažinti. Vyrai matė, kad mergina žingsniuoja sparčiai. Jie pamanė, kad ji užimta ir geriau jos netrukdyti. Kalbėdamos telefonu jūs galutinai atstūmėte nuo savęs drąsuolius, kurie galbūt būtų išdrįsę jus užkalbinti.

Matančiam jus, greitai žingsniuojančią ir susitelkusią į telefoninį pokalbį, vaikinui peršasi tik viena išvada: „Mergina – užimta, bendrauja. Negaliu prie jos prieiti. Ji mane atstums“.

Reikėtų pamažu įprasti veikti visą dieną taip, kad trauktumėte vaikinų dėmesį į save, o ne atstumtumėte juos. Vyrų yra. Jų daug. Tik jūs nepastebite jų per savo karštligišką skubėjimą.

Atlikite eksperimentą – išeikite anksti

Išeikite į darbą ne prieš pusvalandį, kad spėtumėte nubėgti iki troleibuso ir įšokti į jį. Išeikite prieš dvi valandas, nekreipdamos dėmesio į kitų nuomonę.

Kas jums svarbiau? Žinoma, vaikinas. Todėl nekreipkite dėmesio į nieką kitą. Jeigu lėtai judant su jumis susipažins puikus vaikinas, kuris pasirodys esąs geriausias pasaulyje, ar verta paisyti aplinkinių?

Judėkite lėtai. Lėtai – nereiškia, trypčioti ir atrodyti kvailai. Lėtai juda tikrosios ledi. Jos niekur neskuba. Kiekvieną judesį reikėtų atlikti lėtu tempu, gražiai.

Vaikščiokite lėtai ir oriai. Eisenos tempas ir ritmas turi sudaryti apie 40 procentų bendro žmonių srauto greičio. Tarkime, jei minia juda 5 km per valandą greičiu, tai jums derėtų neviršyti 2 km/ha.

Jūs turite išsiskirti iš bendro srauto, judėti lėtai. Kaip paprastai sėdasi ir stojasi moterys? Pašoka, sudrimba, strykteli. Visi judesiai būna aštrūs, staigūs. O tai naikina seksualumą, patrauklumą.

Atlikite kiekvieną judesį grakščiai

Ženkite lėtai. Grakščiai atsistokite, gražiai atsisėskite. Įspūdingai. Užmeskite vieną koją ant kitos ir pradėkite darbą. Rankų judesiai, kai siekiate pieštuko ar bloknoto, turi būti lengvi, ramūs.

Įsivaizduokite, kad nuo pat ryto jus filmuoja kamera tiesioginiam televizijos šou, kuris transliuojamas milijonams žiūrovų, ir kad visas pasaulis stebi jus.

Judėkite plastiškai. Gražiai įlipkite į autobusą ar pripildykite automobilio baką degalų. Darykite viską lėtai, teatrališkai, perdėtai grakščiai. Taip judėkite visą dieną. Atsisėskite, paimkite telefoną. Net jeigu jis įkyriai skamba, vis tiek nešokite prie jo nečiupkite.

Atsidūrėte nepatogioje padėtyje, kažką išmetėte iš rankų? Norite greitai pagriebti, pakelti?

Ne, juk jūs – ledi. Jei nukrito, ramiai pažiūrėkite, lėtai pasilenkite, pakelkite ir grakščiai padėkite į vietą. Tegul skuba vyrai. O jūs darykite viską lėtai ir santūriai.