Žmonės apie baikerio Kumpio dingimu įtariamą L. Baltrūną: keturių vaikų tėvas, labai mylintis žmoną

Aivaras Kilkus, Laurynas Baltrūnas
Aivaras Kilkus, Laurynas Baltrūnas
© Alfa.lt fotomontažas

Kas toks yra baikerių klubo „MC vorai“ prezidentas Laurynas Baltrūnas-Oblius, penktadienį teismo suimtas, įtarus, kad būtent šis vyras atsakingas už nuo sekmadienio nerandamo baikerio Aivaro Kilkaus, pravarde Kumpis, dingimą? Iki šiol L. Baltrūnas garsėjo kaip skandalistas, kadaise koncerto metu kiaušiniais apmėtęs netradicinės orientacijos atlikėją Ruslaną Kirilkiną, o teismo posėdžiuose dalyvavęs su nacistinės Vokietijos erelį bei svastiką primenančiu ženkleliu. Tačiau pažįstantys šį baikerį žmonės atskleidė ir kitą suimto vyro pusę – kaip paaiškėjo, L. Baltrūnas pasižymėjo kaip šeimą mylintis žmogus ir atsakingas tėvas, aplinkiniams nekėlęs daug problemų.

Džiaugėsi šeima ir gražia žmona

Penktadienį Trakų rajone, šalia Aukštadvario miestelio susirinko nemažas būrys žmonių, darbo dieną paskyrusių be žinios jau šeštą dieną dingusio A. Kilkaus paieškai – šiose miškingose vietose yra ne tik paslaptingas objektas, žinomas kaip Velnio duobė, bet ir dviem mėnesiams penktadienį suimto L. Baltrūno namai.

Kartu su ieškotojais po miškus šmirinėjo žiniasklaidos atstovai, kartu su kolegomis į miškingas vietoves patraukė ir Alfa.lt atstovas. Deja, penktadienio paieškos nebuvo labai rezultatyvios – realių dingusio baikerio pėdsakų nepavyko aptikti.

Užtat miškuose pavyko kiek daugiau sužinoti apie kitą šios istorijos herojų – už grotų atsidūrusį L. Baltrūną.

reklama

Bevažiuojant link Velnio duobės akį patraukia šalia kelio stovintis namas, kuriame spalio žolėje gardaus kąsnio ieško baltų kalakutų pulkelis – čia gyvena L. Baltrūno kaimynė Kazimiera.

Paklausus moters apie penktadienį suimtą kaimyną, moteris apie L. Baltrūną atsiliepė tik gražiais žodžiais – šeimos žmogus, labai rūpinosi savo šeimyna, džiaugėsi, kad gražią žmoną turi. Anot kaimynės, baikerių klubo prezidentas gali pasigirti net keturiais vaikais.

Tačiau paklausta, ar gali patikėti, jog L. Baltrūnas gali būti kaltas dėl A. Kilkaus dingimo, Kazimiera atsako – šiais laikais viskuo galima patikėti.

Jei suėmė, yra pagrindas

Miškus šukuojantys paieškos dalyviai, tarp kurių – ne vienas baikeris, yra nekalbūs ir nenori žiniasklaidai pasakoti nei apie paieškas, nei apie L. Baltrūno ir A. Kilkaus santykius ar, tuo labiau, apie vidinius klubo „MC vorai“ reikalus. Tačiau vienas iš paieškos dalyvių, vardu Linas, atskleidė, kad paieškos iki šiol vyko gan nesėkmingai.

reklama

„Kol kas pasidalinę visi kvadratais, paieškos – kaip matot“, – teigė miškuose kartu su kitais bent kokių A. Kilkaus pėdsakų ieškantis vyriškis. Anot vyro, būtent šiose vietose ieškoti nurodė pareigūnai, tikėtina, kad paieškos tęsis ir savaitgalį.

Nors yra neoficiali versija, kad A. Kilkaus dingimas galėjo būti susijęs su baikerių klubo „MC vorai“ skilimu ar priešprieša tarp A. Kilkaus ir L. Baltrūno, paieškų dalyvis teigė nemanantis, kad šie du baikeriai nesutarė.

„Aš manau, kad, jei priklausai tam pačiam klubui, tai esi bičiulis, draugas ir partneris, jeigu tą patį reikalą darai“, – sakė Linas. Tačiau vyras teigė manantis, kad L. Baltrūnas tikrai nebuvo suimtas šiaip sau. „Be reikalo nieko nesuima, taip? Reiškiasi, yra pagrindas“, – svarstė pašnekovas.

Įtaria, kad veikė ne vienas

Kadangi suimtas L. Baltrūnas bent jau teisme parodymus duoti atsisakė, sunku pasakyti, dėl ko tiksliai tarp vyrų galėjo įvykti konfliktas.

reklama

Iki šiol žinoma tik tiek, kad A. Kilkus sekmadienį išvažiavo iš namų Vilniuje, o jo motociklas ir šalmas vėliau buvo rasti miškuose Varėnos rajone.

Tikėtina, kad čia daiktai buvo palikti tik siekiant paslėpti pėdas – kaip teigė prokuroras Ramūnas Šileika, visiškai įmanoma, kad L. Baltrūnas veikė ne vienas, šioje istorijoje gali atsirasti ir daugiau įtariamųjų.

„Visiškai įmanomas variantas, kad yra jo veiklos bendrininkų. Šioje stadijoje yra vienas įtariamasis, neatmetama tikimybė, kad ateityje jų gali daugėti“, – sakė R. Šileika penktadienį surengtos konferencijos metu.

Įtariama, kad A. Kilkaus dingimo priežastimi galėjo tapti baikerių klubo „MC vorai“ skilimas – prieš kurį laiką L. Baltrūno vadovaujamą klubą paliko dalis narių, tarp kurių buvo ir A. Kilkus.

reklama