Tokios staigmenos lėkštėje nelinkėtum net priešui: kavinėje perpjovusi bulvę, rado nemažą kirminą

Tokios staigmenos lėkštėje nelinkėtum net priešui: perpjovusi bulvę rado kirminą
Tokios staigmenos lėkštėje nelinkėtum net priešui: perpjovusi bulvę rado kirminą
© Socialiniai tinklai

Skanus ir geras maistas yra vienas didžiausių gyvenimo malonumų, tačiau kartais net mažas jo kąsnelis gali sukelti ne pačius maloniausius pojūčius ir priversti su baime ir įtarumu žiūrėti į kiekvieną patiekalą.

Panašiai nutiko ir Vilniaus universiteto studentei, kuri, užsukusi į šio universiteto Mokslinės ir informacijos centre (MKIC) esančią kavinė „Aula“, buvo itin nemaloniai nustebinta.

Užsisakiusi vištienos su bulvėmis, mergina lėkštėje rado ne tik patiekalą.

Stalo įrankiais pradėjusi pjaustyti maistą, mergina ant bulvės pastebėjo šiek tiek sugedusią daržovės puselę, ją norėjo nupjauti, tačiau tuomet pastebėjo itin nemalonią staigmeną – nemažą kirminą.

„Iš pradžių buvau sutrikusi, negalėjau patikėti tuo, ką matau savo lėkštėje, net nežinojau, kaip elgtis. Gal 10 minučių sėdėjau, bijodama kažką pasakyti darbuotojai, po to, draugų prikalbinta, šiaip ne taip sugebėjau ne tik pranešti „Aulos“ padavėjai, bet ir įkelti nuotraukas į socialinį tinklą“, – savo nemaloniais įspūdžiais su Alfa.lt pasidalijo mergina.


Tiesa, merginos teigimu, dėl šio incidento nemaloniai pasijautė ne ji viena. „Aulos“ darbuotojai taip pat teko raudonuoti iš gėdos, ji klientės atsiprašė bei grąžino už patiekalą sumokėtus pinigus.

Paklausus, ar teko anksčiau susidurti su kažkuo panašaus, mergina teigė, kad toks nemalonus incidentas šioje kavinėje nutiko pirmą kartą, tačiau smulkesnių trūkumų ir nusiskundimų ji ir pati yra pastebėjusi, be to, apie tai kalbėjo ir draugai bei kolegos.

„Maiste pirmą kartą radau kirminą, tačiau su nekokybišku, atšalusiu maistu šioje valgykloje teko susidurti ir anksčiau. Produktai neretai atrodo pasenę, sprendžiant iš skonio, tačiau tai bijočiau tvirtai pasakyti, kadangi sprendžiu tik, kaip minėjau, iš skonio“, – Alfa.lt sakė mergina.

Anot nemalonų incidentą patyrusios studentės, nusiskundimais šia maitinimo įstaiga dalijasi ir socialinių tinklų vartotojai, kiti studentai, kurie kone drastiškai pareiškia, kad kainos ir kokybės santykis neatitinka vienas kito.

Alfa.lt pasiteiravus, ar mergina ketina dėl itin nemalonaus incidento kreiptis į institucijas, kurios atsakingos už maisto kokybę, ji neatmetė, kad tai planuoja padaryti artimiausiu metu.

Kavinės „Aula“ padalinio vadovė: bulvė iš išorės atrodo sveika, bet perpjovus, pasirodo, sugedusi

Alfa.lt susisiekė su kavinės „Aula“ atstovais, kurie tikino, kad situacija yra nemaloni ir taip atsitiko dėl žmogiškosios klaidos, kai per neapsižiūrėjimą į patiekalą pateko sugedusi daržovė.

„Taip, tai yra labai mums nemaloni situacija. Bulvė atrodo iš išorės sveika, bet perpjovus, pasirodo, buvo sugedusi“, – Alfa.lt situaciją komentavo kavinės „Aula“ padalinio vadovė Jolanta Drėgvienė.

Anot jos, visos bulvės gaunamos iš ūkininkų, pastarieji daržoves augina be papildomų cheminių priemonių, todėl galimybė daržovei sugesti yra didesnė.

„Imame bulves iš ūkininkų, jie nenaudoja chemikalų, todėl daržovės mažiau atsparios klimato pokyčiams. O šiais metais dėl per didelės drėgmės visų daržovių derlius itin prastas, jos visos skęsta laukuose. Gavę jas dar kartelį perrenkame, labai daug tenka išmesti, bet viena vis dėlto dėl darbuotojo kaltės buvo pražiūrėta ir patiekta klientui“, – situaciją komentavo kavinės atstovė.

Anot „Aulos“ padalinio atstovės, maistas yra gaminamas vietoje ir tik tą pačią dieną.

Tokios staigmenos lėkštėje nelinkėtum net priešui: kavinėje perpjovusi bulvę, rado nemažą kirminą

Tokios staigmenos lėkštėje nelinkėtum net priešui: perpjovusi bulvę rado kirminą