Bėda po vieną nevaikšto: su žmona nebegyvenančiam A. Šedžiui – nemalonumai teisme

Andrius Šedžius
Andrius Šedžius
© Lukas Balandis
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-10-13 12:51

Spalio 12-ąją Šiaulių apylinkės teisme vyko posėdis, kuriame buvo nagrinėjamas ginčas tarp Andriaus Šedžiaus ir banko dėl nesumokėtų pinigų. A. Šedžiui yra prisikaupę delspinigių, kurių suma siekia 2 300 eurų. Jų egzistavimo jis neginčija, tačiau Šiaulių m. savivaldybės tarybos narys nesutinka mokėti už ieškovo advokato paslaugas, už kurias reikėtų pakloti 1 700 eurų.

Susisiekus su pačiu A. Šedžiumi, paaiškėjo, jog teisme jis nepasirodė, nes tai – smulki byla, į kurios nagrinėjimą vyko tik jo advokatas Saulius Kučys.

„Aš, žinokite, net nebuvau, ėjo mano advokatas, nes čia smulki byla. Visa esmė yra tame, jog bankas nori pasipinigauti, aš kitaip tokio jų veiksmo negaliu įvardinti“, – kiek pasipiktinęs kalbėjo verslininkas.

Toliau situaciją jis aiškino taip: „Aš turiu kreditą jau 12 metų, ir tai yra ne pirmas kartas, kai vasaros metu atsiranda delspinigiai, bet bankas juos tiesiog nurašo nuo sąskaitos, o dabar jų advokatas prašo 1 700 eurų už paslaugas. Mano delspinigiai buvo 2 300 eurų, tai aš jų neginčiju, jie bus sumokėti, tačiau už kažkokio jų advokato paslaugas nesiruošiu mokėti.“

A. Šedžius ginasi ir teigdamas, jog turi ne vieną įsipareigojimą, kuris garantuoja atskaitomumą: „Kas liečia įmokas, tai aš esu įnešęs 15 000 eurų depozitą, tad už mane yra įmonės garantas, kur bankas gali išskaičiuoti iš mano įmonės, jei nevykdau susitarimo. Bet ginčo čia jokio neįžvelgiu, tiesiog norą pasipelnyti.“

Naujienų portalas Alfa.lt primena, jog ketvirtadienio popietę pasklido žinia ir apie krizę vyro šeimoje. Pats A. Šedžius patvirtino, jog šiuo metu kartu su žmona negyvena, tačiau kaip toliau vystysis jų santykiai, neatviravo.

Bėda po vieną nevaikšto: su žmona nebegyvenančiam A. Šedžiui – nemalonumai teisme

Andrius Šedžius
+10