Merginos sužavėtos: filmo „Gladiatorius“ žvaigždė išaugo į tikrą gražuolį

Spencer Treat Clark
Spencer Treat Clark
© Interneto nuotr.
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-10-12 09:49

Šiais metais legendiniam filmui „Gladiatorius“ sukaks 17 metų. Tikriausiai neverta stebėtis, jog mažas berniukas, vaidinęs pagrindinio herojaus Maksimo sūnų Liucijų, išaugo į tikrą gražuolį.

Nemaža dalis 12-mečių jau tada žavėjosi išvaizdžiuoju vaikinu, tačiau dabar į aktorių galima pažvelgti visai kitu kampu. Taip, jis pasikeitė nedaug, tačiau metai jam išties suteikė daug grožio, praneša Cosmopolitan.com.

Tikrasis Liucijaus vardas – Spenceris Treatas Clarkas. Šiuo metu vyrui jau 30 metų, o jo ūgis siekia 183 centimetrus. Tiesa, jis gali puikuotis ir nuostabiomis žandikaulio linijomis!

Po vaidmens „Gladiatoriuje“ S. Clarkas toliau pasinėrė į vaidybą, todėl pamatyti jį buvo galima ir daugybėje kitų garsių ir puikiai žinomų filmų kaip „Unbreakable“, „Loverboy“, „Agents of S.H.I.E.L.D.“ ir kt.

🦃👋

A post shared by SPENCER TREAT CLARK (@streatclark) on

Peržvelgus asmeninę aktoriaus „Instagram“ paskyrą, aiškėja, jog vaikinas mėgsta lauko pramogas.

Kitą svarbų vaidmenį S. Clarkas atliks trileryje „Glass“, kuris ekranuose pasirodys 2019 metais. Čia aktorius vaidins drauge su kitomis garsenybėmis – Bruce Willisu, Samueliu L. Jackonsu, Sarah Paulson ir daugeliu kitų.

Merginos sužavėtos: filmo „Gladiatorius“ žvaigždė išaugo į tikrą gražuolį

Spencer Treat Clark
+1