Amerikiečio auklėjimo ypatumai: naktį iš namų išvaryta trimetė dingo kaip į vandenį

Wesley Mathewsas ir jo dukra Sherina
Wesley Mathewsas ir jo dukra Sherina
© Alfa.lt fotomontažas
Tiesa.com
2017-10-12 09:45

Dviejų vaikų tėvas, 37-erių Wesley Mathewsas iš Teksaso, savo vos trejų sulaukusią dukrą vidury nakties išvijo iš namų.

Tokios bausmės mergaitė esą sulaukė dėl to, jog negėrė jai paruošto pieno. Dar labiau šokiruoja tai, jog raidos sutrikimų turinti mažylė po šio įvykio dingo kaip į vandenį.

W. Mathewsas, dar šeštadienį sulaikytas policijos pareigūnų už tai, kad sukėlė realų pavojų dukros Sherinos gyvybei, apklausos metu tyrėjams sakė, jog mergaitę iš namų išvijo dėl to, kad ši naktį spyriojosi ir negėrė pieno. Esą jis liepęs mergytei keliauti prie sode esančio medžio ir ten atlikti bausmę, kol galiausiai užsinorės valgyti.

Po 15 minučių išėjęs į kiemą tėvas neberado su šlepetėmis ir pižama laukan išguitos mergytės.

Apie trimetės dukros, turinčios bendravimo sutrikimų, dingimą vyras policijos pareigūnams pranešė tik po kiek daugiau nei penkių valandų.

Tėvas sakė tyrėjams, kad takas iš kiemo buvo matomas pro langą, tačiau jis nepastebėjęs, kaip mergytė dingo. Kita 4 metų W. Mathewso dukra jau kurį laiką auga valstybinėje globos įstaigoje.

Dingimo bylą tiriantis Kevinas Perlichas sakė, kad pareigūnai daro viską, jog mergytė kuo greičiau būtų surasta. Į pagalbą yra pasitelkti policijos šunys, jie bando dingusią trimetę surasti pagal kvapą ir užuosti bent kokį pėdsaką.