Neseniai pagimdžiusi R. Mackevičiūtė pristato naująją kolekciją

Nauja „Coocoomos“ kolekcija
Nauja „Coocoomos“ kolekcija
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-10-12 09:28

Naujausia ,,Coocoomos” kolekcija tai žavus žaidimas su kontrastais – puošnūs drabužiai ir kasdieniška lietuviško ūkio aplinka. Čia puošnu derinama su kasdieniška, juoda spalva susitinka su balta, netikėti elementai atsiranda rūbų puošyboje. Šis žaidimas suteikia kolekcijai išskirtinumo, joje vyrauja klasikiniai, tačiau traukiantys dėmesį deriniai. Naujausia rudens/žiemos kolekcija šiek tiek kitokia nei prieš tai buvusios. Ji pilna dekoro elementų, spalvų, pati kolekcija alsuoja lengva prabanga, puošniais elementais, kurie kontrastingai atsiskleidžia lietuviško kaimo aplinkoje.

Nauja „Coocoomos“ kolekcija

,,Tai kolekcija ir fotosesija įkvėpta mano vaikystės atsiminimų. Augau pas močiutę - kaime, kuriame buvo auginami naminiai gyvuliai ir paukščiai. Mano močiutė vakarais dar prisėsdavo prie vilnos verpimo ratelio, rodydavo savo jaunystėje išaustus užtiesalus, staltieses. Tokie rankų darbo kūriniai – mezginiai, siuvinėjimai man tapo tikru įkvėpimo šaltiniu mano darbe. Džiaugiuosi, kad man teko galimybė prisiliesti prie audimo staklių ir žinau, iš kur ir kaip atsiranda audiniai ir siūlai” – pasakoja dizainerė Rūta Mackevičiūtė. ,,Naujausioje kolekcijoje naudojau daugybę rankų darbo austų juostelių, kuriomis puošiau šiuolaikinių minimalistinių siluetų drabužius. Aksesuarų – rankinių ir apyrankių puošyboje naudojau smulkias metalines kniedes, kurios taip pat buvo tvirtinamos rankomis” – teigia Rūta Mackevičiūtė.

Nauja „Coocoomos“ kolekcija

Šios rudens/žiemos kolekcijos herojė – ryški ir drąsi asmenybė, kuri nori būti pastebėta ir išsiskirianti iš minios. Jos spintoje daug nestandartinio dizaino bliuzonų, laisvesnio silueto kelnių, vakarui ir dienai skirtų suknelių, dekoruojamų rankų darbo dekoratyvinėmis juostelėmis. Suknelė tai ypatingas drabužis, kuris žiemos švenčių metu tampa nepakeičiama puošmena Kalėdiniam ar Naujų metų vakarui.

Nauja „Coocoomos“ kolekcija

Prekinis ženklas šį rudenį siūlo rinktis natūralius ,,oversized” kašmyro megztinius, nestandartinių modelių bliuzonus kurtus iš dviejų skirtingų audinių arba puoštus užtrauktukais, dėvėti natūralios vilnos kelnėmis, puoštomis kojas ilginančiomis ir dailinančiomis juostomis. Šiai žiemai dizainerė pristato ypatingą lauko drabužių kolekciją, kurioje ypatingai šiltos striukės ,,Parkos” su natūraliu kailiu, kašmyro paltai ir puspalčiai. Kolekcijoje gausu skirtingų tekstūrų audinių – vilna, medvilnė, eko oda, dirbtinis ir natūralus kailis.

Nauja „Coocoomos“ kolekcija

Šį rudenį lietuviškas prekės ženklas rekomenduoja savo įvaizdį pagyvinti spalvomis - pilka, sendinto aukso, juoda, balta, raudona, o drabužių derinius puošti naujausiomis rankų darbo, ėriuko odos rankinėmis, dekoruotomis smulkiomis metalinėmis kniedėmis. Pristatomi net du nauji rankinių modeliai ,,Chainbag” ir ,,Bucketbag”. Tai tikrai išskirtiniai aksesuarai, tarnausiantys ne vieną sezoną.

Neseniai pagimdžiusi R. Mackevičiūtė pristato naująją kolekciją

Nauja „Coocoomos“ kolekcija
+29