Ibizoje gyvenanti lietuvaitė išmoko pažinti žmones ir atrasti genijus

Leonora Blekaitytė
Leonora Blekaitytė
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-15 16:32

Prieš kelias savaites atsiimdama MTV muzikos apdovanojimą atlikėja PINK rėžė kalbą, skirtą savo mažai dukrytei, kuri nesijaučia graži, taip paliesdama visą pasaulį iki širdies gelmių ir parodydama pavyzdį visiems, kad tėvai turi įkvėpti savo vaikus. Tą sako ir šio šeštadienio LNK laidos „Bus visko“ herojė Leonora Blekaitytė, kurios gyvenimo istorija įrodo, kad, suradę savo unikalumą, galime daryti stebuklus.

Kažkada ji gyveno Lietuvoje, buvo įkūrusi itin sėkmingai veikusią tarptautinę talentų paieškos agentūrą, tačiau vieną dieną, klausydama širdies, atsisakė vis didėjančio uždarbio bei sujungdama savo gyvenimo patirtį ir talentus, atrado didžiausią pašaukimą. Ibizoje gyvenanti moteris prisipažįsta: sužinoję apie jos sugebėjimus, į ją žmonės pagalbos kreipiasi su pačiais įvairiausiais prašymais kaip į dvasinę vadovę.

Leonora Blekaitytė

„Pas mane atėjo moteris, kuri sako: aš nežinau, ką daryti. Šitas vaikas tikriausiai velnio apsėstas. Verkia ir verkia, ir verkia. Nors šis pareiškimas skambėjo bauginančiai, tikroji problema buvo niekuo nesusijusi su tėvų paranoja. Ir jei esą ne Leonoros išlavintas sugebėjimas jausti žmones bei matyti tai, ko kitų akys nemato, tėvai nebūtų supratę – jų namuose auga neeilinio dėmesio prašantis indigo vaikas.“

Laidoje „Bus visko“ moteris ne tik papasakos, kaip surasti palaimintą talentą, bet ir atskleis, kaip namuose pastebėti augantį indigo vaiką, kuris vieną dieną gali tapti garsiu mokslininku ar milijonus uždirbančiu menininku. Vieną tokių moteris sutiko Ibizoje, pradėjo kartu dirbti ir šiandien pasaulio elitui pristato unikalius XXI amžiaus magijos šou. Šou, kurie gydo. O juos kuria kartu su itin talentingu legendinio iliuzionisto Davido Copperfieldo mokiniu.

Vieno tokio pasirodymo metu iš mirties gniaužtų, Leonoros tvirtinimu, buvo ištrauktas net Urugvajaus ministras pirmininkas. „Tiesiog pajutau, kad tam žmogui skubiai reikia važiuoti į ligoninę. Nenorėjau gąsdinti, todėl gražiai pasakiau, kad privalote atkreipti dėmesį į sveikatą, į plaučius, nes jums jau darosi sunku kvėpuoti. Būtumėt matę žmonos veidą. Ji čiupo man už rankos ir su ašaromis akyse puolė dėkoti. Pasirodo, vyrą jau seniai kamavo sveikatos problemos, tik jai niekaip nepavyko jo įkalbinti pasitikrinti. Po kelių dienų gavau žinutę, jog jiems apsilankius ligoninėje, buvo pranešta, kad jei vyras būtų delsęs bent kelias dienas, jo nebebūtų tarp gyvųjų.“

Leonora Blekaitytė

Tokį savo talentą Leonora pastebėjo dar seniai, todėl lavindama jį aplink save nuolatos traukė tuos, kuriems reikia pagalbos. Ir yra išgelbėjusi ne vieną. O savo sugebėjimą pastebėti kitų žmonių stipriąsias puses ir talentus moteris ėmė taikyti dirbdama su vaikais. Todėl į visas jaunas, karjera užsiėmusias ir itin sudėtingus vaikus auginančias šeimas moteris kreipiasi sakydama: jei jūsų vaikas irzlus, negali sukaupti dėmesio ar nuolatos mintimis skrajoja kažkur kitur, tai nereiškia, kad jis turi kokį nors sutrikimą ir jį reikia gydyti. Galbūt jūsų namuose auga būsimas genijus.

Ko tėvai turėtų pasimokyti iš savo vaikų? Kaip suaugusiems atrasti jų palaimintą veiklą ir kodėl paguoda kartais yra mirtinas vaistas? Atsakymai – jau šį šeštadienį 17:30 val. per LNK laidoje „Bus visko“.

Ibizoje gyvenanti lietuvaitė išmoko pažinti žmones ir atrasti genijus

Leonora Blekaitytė