J. Nainys pasidalijo akimirka, daryta prieš 13 metų: ar žinojote, koks buvo mano pirmas darbas?

Jonas Nainys
Jonas Nainys
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-14 11:56

Didžėjų, „radistą“, radijo ir televizijos laidų vedėją Joną Nainį tikriausiai žino visi. Vis dėlto jo kelias populiarumo ir svajonių išsipildymo link nebuvo toks paprastas. J. Nainiui teko išbandyti ir itin „žemiškų“ darbų, tačiau įgyta patirtimi jis džiaugiasi iki šiol.

Socialiniuose tinkluose vyras pasidalijo savo nuotrauka, daryta prieš 13 metų. Jau tada, būdamas 21 metų, J. Nainys svajojo apie didžėjaus ir laidų vedėjo karjerą, tačiau jam dar reikėjo nemažai paplušėti. Visus savo išgyvenimus ir darbą Amerikoje vyras aprašė po nuotrauka.

„Ar žinojot, koks buvo mano pirmasis darbas? Daugelis galvoja, kad vieši, ale populiarūs žmonės apdovanoti sėkme ir principu „viskas paduota ant lėkštutės“. Nė velnio. Mano vienas pirmųjų rimtų darbų buvo Amerikoje, Filadelfijoje, prieš 13 metų. Dirbau itališkam restorane „Frederico“. Pusę metų už Atlanto aš be jokios sarmatos ar pasibjaurėjimo valiau WC, blizginau šefo virtuvę, ploviau indus. Vėliau pakilau karjeros laiptais ir tapau šefo asistentu bei restorano padavėju.

Galiu pasakyti, kad tai vienas svarbiausių mano gyvenime momentų, kuris išmokė kantrybės ir užsispyrimo. Praleisdamas su šepečiu rankose po trylika valandų per dieną, visada svajojau, kad vieną dieną tapsiu DJum ir laidų vedėju. Džiaugiuos, kad išdrįsau išvykti į Ameriką, kad išdrįsau imtis šito darbo, kitaip gal nebūčiau ten, kur dabar esu“, – dėstė jis.

Gerbėjai J. Nainiui dėkojo už įkvepiančią istoriją bei rašė, jog seks jo pėdomis. Kai kurie pripažino, kad turi panašios patirties.

J. Nainys pasidalijo akimirka, daryta prieš 13 metų: ar žinojote, koks buvo mano pirmas darbas?

Jonas Nainys
+7