Irena Starošaitė – apie savo augintinį: pirmą kartą maudytis duše teko kartu

Irena Starošaitė
Irena Starošaitė
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-14 09:57

Dainininkų Irenos ir Žilvino Žvagulių šeima jau penktus metus augina didįjį šveicarų zenenhundą Arą. Tiesa, šuns labiausiai norėjo jų sūnus Vakaris, tačiau Irena ilgai svarstė, ar toks sprendimas yra tinkamas. O šeimos vyrai tik ir laukė Irenos pritarimo. Vos išgirdę „taip“, tą pačią dieną grįžo namo su „mažyliu“, kuris būdamas vos kelių mėnesių amžiaus jau svėrė apie 16 kilogramų.

„Mūsų nuomonė visada sutapo, kad šuo turi būti nemažas, ne „rankinis“. Jei šuo, tik didelis“, – sako I. Starošaitė.

Pati pirmoji diena, kai Aras atkeliavo į Žvagulių namus, prasidėjo su nuotykiais – šunytis buvo toks laimingas, jog iš džiaugsmo paženklino tiek namus, tiek naujuosius šeimininkus. Linksmybių būta ir tada, kai teko pirmą kartą maudytis. „Bandėm maudyti, teko man nusirengti, su maudymosi kostiumėliu eiti į dušą ir kartu, kad būtų ramesnis, prausti“, – prisimena Irena.

Irena Starošaitė

Viena Aro išdaiga galėjo baigtis labai liūdnai. Kartą jis nugvelbė ant stalo paliktą didžiulę plytą šokolado. Kai Irena paskambino veterinarams ir pasiteiravo, ką daryti, gydytojai stebėjosi ir klausė, ar šuo vis dar gyvas. Visa laimė, kad Aras sveria ganėtinai daug, nes mažesniam šuniui tokia šokolado dozė būtų mirtinai pavojinga.

Savo sprendimo įsigyti šunį Irena nesigaili ir norintiems augintinio pataria: „Visų pirma, reikia suprasti, ar tikrai jo reikia. Ar užteks laiko. O antra, reikia suprasti, kad reikės daug kantrybės ir jėgų auginant. Reikės ir keliones pasiplanuoti, bet jei apsisprendėt, tai niekada negailėkit savo šuniui meilės ir kantrybės.“

Visi Aro nuotykiai Žvagulių šeimoje – jau šį sekmadienio rytą, 9 val., laidoje „Gyvūnų manija“ per TV6.

Laida skirta zenenhundų veislei ir ornitologiniam turizmui. Išgirsite išsamius pasakojimus apie veislės ypatybes, istoriją, charakterį, o kartu su ornitologais ir paukščių mylėtojais pakeliausite po Dzūkijos apylinkes, kur sužinosite, kokius paukščius dar galite spėti pamatyti šį rudenį.

Irena Starošaitė – apie savo augintinį: pirmą kartą maudytis duše teko kartu

Irena Starošaitė