Per parą įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 8 žmonės

Rytinis Lietuvos kelių policijos tarnybos reidas
Rytinis Lietuvos kelių policijos tarnybos reidas
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2017-09-14 09:24

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: trečiadienį, rugsėjo 13 d., šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 7 eismo įvykiai, kuriuose buvo sužeisti 8 žmonės.

Tarp sužeistųjų – 1 nepilnametis, du eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai. Per parą policijos pareigūnai nustatė 28 neblaivius vairuotojus, 20 iš jų buvo nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas. Per parą įvyko 50 techninių eismo įvykių, kurių metu žmonės sužeisti nebuvo.

Kai kurių eismo įvykių aprašymai:

Rugsėjo 13 d., 14.12 val. Kaune, Vytauto pr. automobilis „VW Passat“, vairuojamas 24 m. vyro, ties Bažnyčios g. kliudė per važiuojamąją kelio dalį, ne per pėsčiųjų perėją ėjusią 18-metę pėsčiąją. Dėl patirtų sužalojimų mergina buvo pristatyta į Kauno klinikas.

Rugsėjo 13 d., 15.00 val., Marijampolės sav., Šunskų sen., kelio „Via Baltica“ atkarpoje Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, automobilio „VW Golf“ 59 m. vairuotoja, išvažiuodama iš šalutinio kelio, neįsitikino, kad tai saugu, ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu krovininiu automobiliu „Scania R 143HL“, vairuojamu 54 m. vyro. Lengvajam automobiliui ir krovininiam vilkikui susidūrus, buvo sužeista ir į ligoninę pristatyta „VW Golf“ vairuotoja.

15.06 val., Ukmergės r., Vidiškių sen., Rečionių k., Ukmergės r., kelyje Ukmergė–Raguva–Nemėžis, 59 m. vyras vairavo automobilį „Audi 80“, būdamas neblaivus. Vyras nesuvaldė vairuojamo automobilio, kuris nuvažiavo nuo kelio į griovį. Vairuotojui buvo nustatytas vidutinis, 1,54 prom. girtumas

Rugsėjo 6 d., 2.48 val., magistraliniame kelyje A1, Vilnius–Kaunas–Klaipėda, prie pat Elektrėnų, automobilis „Opel Vectra“, kurį vairavo 27 m. vyras, partrenkė staiga į kelią išbėgusį laukinį gyvūną (briedį). Eismo įvykio metu buvo sunkiai sužalota automobilio „Opel“ keleivė, 31 m. moteris. Dėl daugybinių sužalojimų, komos būsenoje ji buvo paguldyta į ligoninės reanimacijos skyrių. Deja, moters gyvybės išsaugoti nepavyko, ji mirė ligoninėje.

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia vairuotojų dėmesį į tai, kad užmiesčio keliuose, ypač vėlai vakare, į kelią gali netikėtai įžengti laukiniai gyvūnai. Susidūrimai su dideliais kanopiniai gyvūnais dažnai baigiasi tragiškai, todėl prašome vairuotojų ne tik laikytis leistino važiavimo greičio, bet ir pasirinkti saugų važiavimo greitį. Pasirūpinkime savo ir kartu važiuojančių artimųjų sveikata ir gyvybe.