Lietuvos politikai moka pinigus už tai, ką kiekvienas paauglys lengvai sugeba padaryti nemokamai

LNK
2017-09-14 07:06

Lietuvos politikai moka pinigus už tai, ką kiekvienas paauglys lengvai sugeba padaryti nemokamai. Štai susisiekimo ministras kloja kelis šimtus eurų už savo kalbų transliacijas socialiniame tinkle, nors jaunimas tą lengvai padaro be jokių pinigų tiesiog iš savo mobiliojo telefono.

Čia susiekimo ministras vertina neseniai nutiesto kelio kokybę. Daugiau nei 30 kilometrų už Vilniaus esančiame kelyje ministras paskelbė apie pradedamą kelių auditą.

Savo kalbą ministras transliavo ir socialiniame tinkle „Facebook“.

Tam, kad jį pamatytų „Facebook“ auditorija, ministras pasisamdė profesionalią filmavimo komandą – su dviem kameromis, televizijos pultu, operatoriumi ir vaizdo režisieriumi. Už 20 minučių ministro ir jo pavaldinių kalbų transliavimą į „Facebook“ ministerija sumokėjo 460 eurų. Transliuoti į „Facebook“ modernu, tačiau tą galima padaryti nemokamai tiesiog iš savo išmaniojo telefono, atsisiuntus socialinio tinklo programėlę.

„Tai buvo pirmasis mūsų bandymas daryti tokią transliaciją ir norėjom ją padaryti kokybiškai. Vėliau žiūrėsim, gal darysime ir mobiliuoju telefonu. Pirmiausia norėjom užtikrinti, kad kokybė būtų, transliacijos. Kadangi tai pirmos transliacijos, tai buvo toks bandymas pirmasis“, – sako R. Masiulis.

Vidaus reikalų ministras teisinasi, kad riedžiu ir automobiliu naudodavosi tik Zuokas, o elektriniais paspirtukais naudojasi ne tik jis, bet ir kiti ministerijos darbuotojai.

Internetui produkciją kuriantys žmonės stebisi ministro noru mokėti už tai, kas nemokama.

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas savo „Facebook“ paskyroje puikuojasi elektriniu paspirtuku. Ministerija už du paspirtukus sumokėjo kone du tūkstančius eurų. Jais į posėdžius važinėja ministras ir jo patarėjas.

„Jis ne mano. Elektrinis paspirtukas, kaip ir „Audi“, su kuria važinėju, yra ministerijos ir jie skirti važinėtis darbuotojams ir naudotis tokia transporto priemone. Matydamas naudą, kad galima greičiau važiuoti, pasiimu tą paspirtuką ir juo naudojuosi“, – sako E. Misiūnas.

Elektriniu riedžiu į darbą važinėdavo ir buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas. Kitaip nei ministras, riedį jis pirko už savo pinigus.

Plačiau – reportaže.