Nuo pareigūnų sprukęs girtas vairuotojas prisiskraidė: kūliais vertėsi šalikelėje

LNK
2017-09-13 14:01

Įspūdingu skrydžiu palei stulpą ir kūliais pasibaigusios automobilio gaudynės Jonavos rajone. Po avarijos bėglys medikų pagalbos atsisakė. Į alkotesterį jis įpūtė daugiau nei promilę.

Tai vaizdas iš policijos registratoriaus. Pareigūnai vejasi nuo jų sprunkantį „Opelį“. Mašina žvyrkeliu lekia tikrai nemažu greičiu.

Automobilis važiuoja kelio viduriu. Vairuotojas kaip įmanydamas bando išvengti susidūrimo su pareigūnais. Įveikęs posūkį prie vairo sėdintis vyras mašiną ima sunkiai valdyti. Automobilis metasi į vieną kelio pusę ir užvažiuoja ant kelkraščio. Tada pavykus ištiesinti automobilį vairuotojas važiuoja kurį laiką tiesiai.

Galiausiai vyras „Opelio“ vėl nebesuvaldo. Mašina metasi į šoną. Automobilis nulekia nuo kelio, praleikia visai šalia gelžbetoninio stulpo ir verčiasi pusantro karto. Mašina sustojo apvirtusi ant šono. „Opelio“ gaudynės prasidėjo Meškonių kaime. Ten pareigūnai vykdė reidą.

Pamatęs policijos užkardą, „Opelio“ vairuotojas sustojo. Ėmė važiuoti atbulas. Kliudė kitą mašiną ir nestabtelėjęs pasileido bėgti. Gaudynės ilgai netruko. Iš sudaužytos mašinos išsiropštęs 62-ejų vairuotojas atrodė apibrozdintas. Tačiau medikų pagalbos vyras atsisakė.

Vairuotojas buvo patikrintas alkotesteriu. Prietaisas parodė lengvą, vienos kablelis dviejų promilės girtumą. Vyrui už vairavimą išgėrus, nestojimą policijai ir avariją gresia rimti nemalonumai – baudos ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas.