Aktorė Inga Norkutė prakalbo apie skyrybas: tai yra labai baisu

Inga Norkutė
Inga Norkutė
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-13 10:21

Kalbėtis su aktore Inga Norkute ir negirdėti jos skardaus juoko būtų keista. Jau 10 sezoną vieną pagrindinių vaidmenų seriale „Moterys meluoja geriau“ atliekanti aktorė įsitikinusi, kad jos žavesio paslaptis yra tiesiog gera nuotaika. „Ir gražūs vyrai aplinkui“, – valiūkiškai priduria Inga.

Jau šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“ kalbėdama su vedėjais Justinu Jankevičiumi ir Mindaugu Stasiuliu Inga papasakos, jog save vadina serialo „Moterys meluoja geriau“ vėliava, nes vaidina jame nuo pat pirmosios serijos.

Jos personažas – Meda – kiekviename sezone turi vis kitą mylimąjį, todėl paklausta, kiek vyrų seriale jau pakeitė, Inga drąsiai sako – dešimt. Tačiau „Gero vakaro šou“ publika čia suskubs paprieštarauti: „Daugiau!“ – šūktels kažkas iš žiūrovų, sukeldamas tiek laidos vedėjų, tiek aktorės juoką. „Lietuvos moterys pagal tave elgiasi pačios paskui“, – I. Norkutės nuotykiais seriale baisėsis M. Stasiulis.

Sunku pasakyti, ar rimtai, ar juokais Inga kalba ir apie savo skyrybas su aktoriumi Aurimu Žviniu. „Tai yra labai baisu“, – apie skyrybas sakys aktorė ir netrukus viltingai kreipsis į laidos vedėją: „O tu vedęs?“

Kaip seksis I. Norkutei įsitraukti į M. Stasiulio ir J. Jankevičiaus pasiūlytą aktorinę improvizaciją? Ar atspės žymi aktorė, kokioje vietoje ji atsidūrė? Laidoje „Gero vakaro šou“ taip pat svečiuosis dainininkė, „X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė, kuri atliks ne tik savo naujausią dainą, bet ir netikėtai lyrišką Marijaus Mikutavičiaus kūrinio „Trys milijonai“ versiją.

„Rimtuose pokalbiuose“ vaikai įvertins prabėgusią vasarą. Kokios vaikų nuomonės apie Lietuvos ir Turkijos orus? Ką jie mano apie Naglio Šulijos orų prognozes? Visi atsakymai – šį vakarą, 20 val., laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

Aktorė Inga Norkutė prakalbo apie skyrybas: tai yra labai baisu

Inga Norkutė