Avarijų statistika: per parą keliuose sužeista 16 žmonių

Rytinis kelių policijos reidas
Rytinis kelių policijos reidas
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2017-09-13 09:01

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja: antradienį, rugsėjo 12 d., šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 14 eismo įvykių, kuriuose buvo sužeista 16 žmonių.

Tarp sužeistųjų – du nepilnamečiai, 6 m. automobilio keleivis ir 7 m. pėsčiasis. Dėl vairuotojų transporto priemonių vairavimo apsvaigus nuo alkoholio, kai nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, pareigūnai pradėjo 16 ikiteisminių tyrimų. Per parą įvyko 31 techninis eismo įvykis, šių įvykių metu žmonės sužeisti nebuvo.

Kai kurių eismo įvykių aprašymai:

Rugsėjo 12 d., 00.06 val., Tauragės m., Pramonės g. kelio vingyje, 19-metė mergina, vairuodama automobilį „Škoda Oktavia“, lyjant ir esant šlapiai kelio dangai nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio, kuris išslydo į priešpriešinio eismo juostą, ir susidūrė su 34 m. vyro vairuojamu automobiliu „Nissan Primera“. Eismo įvykio metu buvo sužeista jauna „Škoda Oktavia“ vairuotoja ir kartu važiavusi 18-metė keleivė. Abi merginos buvo paguldytos į ligoninę.

Antradienio ryte, 8.07 val., Vilniuje, Galvės g. ir Zigmantiškių g. sankryžoje, 46 m. vyras, vairuodamas automobilį „Audi 80“, važiuodamas šalutiniu keliu, susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu „Honda Civic“, vairuojamu 26 m. moters. „Honda Civic“ sužeista nežymiai ir po suteiktos medikų pagalbos paleista namo, „Audi 80“ vairuotojas dėl daugybinių sužalojimų paguldytas į ligoninę .

14.00 val. Panevėžio m., Smėlynės g. ir Marijonų g. sankryžoje, neblaivus 31 m. vyras, vairuodamas automobilį „VW Passat“, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, sukdamas iš Smėlynės gatvės į Marijonų gatvę nedavė kelio priešinga kryptimi važiavusiam automobiliui „Land Rover“ kurį vairavo 38 m. vyras. Susidūrus dviem automobiliams, abiejų vairuotojai buvo sužeisti. Automobilio „VW Passat“ vairuotojas buvo sulaikytas, jam nustatytas vidutinis, 1,78 prom. girtumas.

11.07 val. Vilniaus r., Vaidotų k., Krantinės g., 49 m. vyras, vairuodamas automobilį „Fiat Ducato“, partrenkė į kelio važiuojamąją dalį nenustatytoje pereiti vietoje išėjusią 72 m. pėsčiąją , kuri dėl daugybinių sužalojimų paguldyta į ligoninės traumatologijos skyrių.

17.22 val., Klaipėdoje, Laukininkų g., automobiliu „Audi A4“, kurį vairavo 25 m. vyras, buvo partrenktas 7 m. berniukas, į kelio važiuojamąją dalį įžengęs iš už stovinčių automobilių. Partrenktam vaikui lūžo kojos kaulas, jis gydomas ambulatoriškai.

21.23 val., Vilniaus r., Antežerių k., 36 m. vyras, vairuodamas automobilį „BMW 730D“, buvo neatidus, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Automobiliui atsitrenkus į medį, buvo sužeistas automobilio keleivis, 29 m. vyras, kuriam ligoninėje buvo suteikta medikų pagalba.

Lietuvos kelių policijos tarnyba prašo suaugusiųjų eismo dalyvių atkreipti dėmesį į vaikų saugumą keliuose. Pasirūpinkite, kad automobilyje vaikas būtų vežamas saugiai, o prie drabužių, kuprinės, visuomet turėtų prisegtą atšvaitą, gerai matomą kitiems eismo dalyviams. Saugokite save ir savo artimuosius keliuose.