Čempionų lygos startas: Messi šou prieš „Juventus“, PSG ir „Chelsea“ triuškino varžovus

Lionelis Messi
2017-09-13 00:02

Antradienio vakarą devyneriomis rungtynėmis startavo naujasis Čempionų lygos sezonas. Pirmajame D grupės mače Leonelio Messi vedama „Barcelona“ namuose 3-0 (1-0) nugalėjo Turino „Juventus“ futbolininkus ir pergalingai pradėjo naująjį Čempionų lygos sezoną.

L.Messi pasižymėjo 45-ą ir 69-ą minutėmis. Šie įvarčiai buvo pirmieji jo karjeroje, įmušti į Gianluigi Buffono ginamus vartus.

Be L.Messi taip pat pasižymėjo ir Ivanas Rakitičius – saugo įvartis krito 56-ąją minutę.

Dar sykį į „Juventus“ vartus kamuolį įspyrė Luisas Suarezas, tačiau šoninis arbitras užfiksavo nuošalę.

Kitas rungtynes Čempionų lygoje „Barcelona žais rugsėjo 27-ą dieną prieš „Sporting“ ekipą, o „Juventus“ tą pačią dieną susitiks su „Olympiakos“ futbolininkais.

B grupėje žvilgsniai krypo į tarpsezonio metu savo gretas Neymaru ir Kylianu Mbappe papildžiusio PSG klubo ir Glazgo „Celtic“ rungtynes. Paryžiaus ekipa vargo daug neturėjo ir įveikė Škotijos atstovus rezultatu 5-0, o abu klubo naujokai pelnė įvarčius (Neymaras – 19-ąją minutę, K. Mbappe – 34-ąją po brazilo perdavimo).

Du įvarčius 40-ąją (vienuolikos metrų baudinys) ir 85-ąją pridėjo urugvajietis puolėjas Edinsonas Cavani. Dar vieną įvartį į savus vartus įsimušė Glazgo klubo gynėjas Mikaelis Lustigas.