Dalyvaukite konkurse ir laimėkite kvietimą dviem į fantastinę komediją „Partneris“

Partneris
Partneris
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-12 14:42

Naujienų portalas Alfa.lt ir GPI skelbia konkursą kino gerbėjams. Dalyvaukite konkurse ir galbūt būtent Jūs laimėsite kvietimą dviem asmenims į filmą „Partneris“.

Jums tereikia teisingai atsakyti į žemiau pateiktą klausimą, konkurso formoje parašyti atsakymo variantą ir iki rugsėjo 14 d. 10:00 val. užpildyti KONKURSO FORMĄ.

KLAUSIMAS: Kokiame neseniai Lietuvoje rodytame filme suvaidino pagrindinis filme „Partneris“ vaidinantis aktorius Sergejus Garmašas?

1) „Virtuvė 2. Finalas“; 2) „Šaltasis tango“; 3) „Vikingas“.

ATNAUJINTA: teisingas atsakymas – 2) „Šaltasis tango“. Teisingai atsakė bei kvietimą dviems į kiną laimėjo p. Paulina Viščiūnaitė iš Kretingos. Su nugalėtoja susisieksime el. paštu.

Apie filmą

Jis buvo kiečiausias apylinkės policininkas, bet viena klaida pakeitė viską. Dabar jis – pats grėsmingiausias kūdikis pasaulyje!

Dėl visko kalta būrėja – ji prakeikia atsitiktinai ją įžeidusį storžievį majorą Chromovą, kuris kitą rytą atsibunda vienerių metų kūdikio kūne. Padėtis – nepavydėtina.

Partneris

Chromovui nieko kita nelieka, kaip atskleisti visą tiesą savo naujajam „tėčiui” ir padaryti jį savo partneriu. Nuspręsta su mama tokiomis naujienomis nesidalinti, nes patirtas šokas gali baigtis negerai.

Visų nusikaltėlių siaubas, majoras „po priedanga“ ir jo naujasis partneris „tėtis” turi dirbti išvien, kad viskas liktų kaip buvo, bei pasistengti nesužlugdyti kruopščiai parengto plano šturmuoti pavojingiausią kinų mafijos šutvę. Prasideda visai nevaikiški reikalai!

Partneris

Filmo režisierius – talentingasis Aleksandras Andriuščenko – vienas iš „Eglučių” (2010) kūrėjų ir vienas šių metų fantastinio filmo „Trauka” („Attraction“) prodiuserių.

Majorą Chromovą puikiai suvaidino charakteringasis Rusijos aktorius Sergejus Garmašas („Šaltasis tango”, „Ekskursantė“, „12“). Smagiose kuriozinėse situacijose kartu dalyvavo Janas Capnikas („Vaiduoklis“), Aleksandras Petrovas („Trauka“, „Metodas“) ir kt.

Fantastinė komedija „Partneris” Lietuvos kinuose – nuo rugsėjo 15 d.

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite kvietimą dviem į fantastinę komediją „Partneris“

Partneris
+13