Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė

Yra, kaip yra
Yra, kaip yra
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-12 14:39

Šią antradienio pavakarę, 17.35 val., LNK laidoje „Yra, kaip yra“ – šokiruojančios istorijos apie sunkius vaikus. Visai neseniai visą Lietuvą sukrėtė dviejų merginų – Urtės ir Editos – istorija. Dovanotą triušį nukankinusios ir apie tai viešai pasigyrusios vilnietės tyrėjams aiškino nežinančios, kodėl tai padarė, bet teigė, kad dėl šio poelgio labai gailisi. Šios dvi merginos pasirodys laidoje „Yra, kaip yra“.

Tiek Urtės, tiek Editos gyvenimas nebuvo lengvas. Mirus Editos mamai, ją auginti ėmėsi prosenelė, o mirusi ir jai, mergaitė pateko į vaikų namus. Edita neslepia – ten jai buvo sunku, mergina ne kartą galvojo apie savižudybę.

Merginos pasakos, kad alkoholio paragavo dar paauglystėje, ne kartą turėjo nemalonumų ir su policija. Laidoje jos atskleis, kas vyko tą lemtingą vakarą ir kodėl jos nutarė nukankinti mažą triušiuką bei tuo pasidalyti socialiniame tinkle „Facebook“.

Už tai merginos buvo nuteistos, gavo viešųjų darbų. „Bausmė per švelni“, – studijoje rado drąsos prisipažinti Edita. Merginos neslėpė, kad joms reikalinga psichologų pagalba.

Laidoje taip pat dalyvaus ir 6 vaikų motina iš Ruklos, kuri pasakos, kad jos šešiametį sūnų padegė paaugliai. Apie tai sužinojusi Ieva buvo ištikta šoko. Ji pasakos, kad dėl to niekas nebuvo nubaustas.

Kita laidos dalyvė – Viktorija. Moteris augina neseniai pilnametystės sulaukusį sūnų, su kuriuo turėjo daug vargo. Ji pasakos, kad sūnus, būdamas vos trylikos, jau buvo tiek prigėręs alkoholio, kad paniro į komą. Moteris prisimins, kad vos išėjusi su sūnumi iš ligoninės, norėjo jį paguldyti į reabilitacijos centrą, tačiau tam reikia jo paties sutikimo, kurio jis nedavė. Viktorija laidoje sakys, kad valdžia beveik nepadeda tėvams, kurie turi tokius sunkius vaikus, ir visą atsakomybę tiesiog numeta jiems.

Visą laidą „Yra, kaip yra“ žiūrėkite šią antradienio popietę, 17 val. 35 min., per LNK.

Triušiuką nukankinusių merginų išpažintis: mus per švelniai nubaudė

Yra, kaip yra