Šimašius prakalbo apie miesto užvaldymą

Vilniaus miesto meras R. Šimašius
Vilniaus miesto meras R. Šimašius
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa.lt
2017-09-08 16:07

Šiąnakt kai kurias sostinėje esančias asfalto duobes „papuošė“ užrašai „balsuok už liberalus“. Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius tai vadina bandymu užvaldyti miestą ir pradėta rinkimų kampanija.

„Šiąnakt per miestą prasisuko keletas peckelių ir kai kur ant asfalto prištampavo štai tokių raginimų balsuoti už liberalus – ačiū už reklamą, todėl dalinuosi su visais ir noriu pabrėžti keletą dalykų.

Suprantu, kad kažkas jau pradeda rinkiminę kampaniją. Didžiulis paradoksas, kad miestą valdyti siekia tie, kurie jį teršia va tokiais būdais ant asfalto. Akivaizdu, kad tikslas - ne gražesnis miestas, bet jo užvaldymas, nes kiekvienas toks miesto teršimas ne tik nedaro jį gražesniu, bet ir kainuoja visų vilniečių pinigų jo sutvarkymui“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė sostinės meras.

Remigijus Šimašius teigia, kad oponentai nebeturi prie ko prisikabinti, jei didžiausia Vilniaus miesto problema liko tik kelios duobės.

„Jie neterlioja tokio užrašo prie savivaldybės, rėkdami apie nevaldomą Vilniaus skolą - nes ji suvaldyta per dvejus mano vadovavimo miestui metus, sumažinome ją daugiau nei 110 mln. eurų, todėl skola niekam nebeįdomi. Jie neteršia autobusų tokiais užrašais, bandydami prikišti pasenusį viešąjį transportą - nes tokio masto autobusų parko atnaujinimo, koks prasidėjo dabar Vilniuje, Lietuvos istorijoje neturėjo nė vienas miestas.

Jie nepaišo spalvotomis kreidutėmis darželių kiemuose ir nerėkia apie vietų trūkumą - nes per dvejus metus sukūrėme daugiau nei 4000 vietų darželiuose, todėl jų trūkumą sumažinome iki minimumo. Jie neina ir nekaišioja tokių raštelių prie savivaldybės įmonių, kad jos dirba neefektyviai ir nuostolingai, nes jų efektyvumas per pastaruosius dvejus pasikeitė ženkliai ir pagaliau jos pradėjo dirbti pelningai miestui. Jie nepeckelioja ant savo radiatorių ir čiaupų dėl didelių mokesčių, nes šilumos kainą vilniečiams sumažinome trečdaliu, vandens kaina netrukus mažės penktadaliu“, – apie nuveiktus darbus priminė meras.


Šimašius prakalbo apie miesto užvaldymą

Vilniaus miesto meras R. Šimašius