10 požymių, kad esate per gera savo vaikinui

Žlugdanti meilė
Žlugdanti meilė
© 123rf.com

Vienas kitam netinkantys partneriai sukelia daug problemų. Kartais jų nesuderinamumas išaiškėja po kurio laiko, o kartais iškart būna aišku, kad vienas jų visaip stengiasi vystyti santykius, o kitam bendra ateitis nė kiek nerūpi.

Jeigu kyla įtarimas, kad veltui gaištate laiką, bendraudamos su savo vaikinu, atkreipkite dėmesį į požymius, kurie gali patvirtinti, kad jis jūsų nevertas. Tokiu atveju reikia kuo greičiau nutraukti santykius ir atlaisvinti širdį labiau tinkamam žmogui.

1. Šalia jo negalite būti savimi

Jeigu jis verčia jus abejoti savimi ir juokaudamas peržengia padorumo ribas, meskite jį kuo greičiau. Jeigu tai pripažįsta ir jūsų draugai, negaiškite jam daugiau nė minutės.

2. Jis nesistengia dėl jūsų santykių

Jeigu jis apskritai nebando nieko padaryti dėl jūsų santykių arba jo pastangos yra per menkos, vadinasi, jūs esate jam per gera arba nesvarbi. Žinoma, reikia leistis į kompromisus, bet jeigu tai darote tik jūs viena, jeigu tik duodate, bet nieko negaunate, geriau nutraukti tokius vienpusius santykius ir judėti į priekį.

3. Jis demonstruoja, kad viskas, ką sakote, yra nuobodu

Jeigu jam nedaro įspūdžio niekas, kas susiję su jumis, neverta ilgiau su juo susitikinėti. Jeigu vaikinas net neapsimeta susidomėjęs jūsų pasakojimu, tai jis elgiasi nemandagiai ir nepagarbiai. Jis nevertas jūsų.

4. Jis nepaiso jūsų jausmų

Jeigu pati su juo elgiatės taktiškai ir pagarbiai, tai tikitės tokio pat jo elgesio su savimi. Jeigu jis nesiskaito su jūsų jausmais, šaiposi ar paniekina kitų žmonių akivaizdoje, tai – tikras požymis, kad jis jums netinka. Nesvarbu, ar jis sąmoningai bando jus įžeisti, ar tiesiog yra kvailas.

5. Jį tenka nuolat padrąsinti

Išsaugoti gerą nuotaiką būna nelengva, bet jei tai tenka daryti už du, veikiausiai jūsų santykiai yra to neverti. Jeigu jis kasdien vaikšto nusiminęs, tai arba jis serga depresija (šiuo atveju reikia kreiptis į specialistus), arba jūs susidūrėte su energetiniu vampyru, kuris maitinasi jūsų energija. Jeigu jaučiatės geriau, kai jo nebūna šalia, nutraukite santykius.

6. Jis tikisi, kad sumokėsite jūs

Tai gali būti aiškus požymis, kad partneris yra netinkamas. Tačiau neskubėkite jo mesti tik dėl to, kad daug uždirbate, o jis laikinai yra be darbo. Jeigu jis jautrus ir rūpestingas, tai galite prarasti gerą žmogų tik todėl, kad jis šiuo metu yra atsidūręs sunkioje padėtyje.

7. Jis neprisiima atsakomybės už nieką

Vyras, kuris visada kaltina kitus dėl savo nesėkmių, nebus geras partneris. Jeigu jis visada suranda pasiteisinimą dėl savo klaidų ir nesugebėjimo kažko padaryti, išsiskirkite su juo.

8. Jis nepatinka jūsų draugams, užtat jūs patinkate jo kompanijai

Geri draugai gali atverti akis. Jeigu jie neigiamai nusistatę prieš jūsų partnerį, o jo draugai dievina jus, vadinasi, jis jūsų nevertas.

9. Jis laukia, kad jūs juo pasirūpintumėte

Tikras požymis, kad susitikinėjate su netinkamu žmogumi, bus jo pastangos pasinaudoti jumis kaip tarnaite ir asmenine asistente. Negalima to leisti.

10. Jūs nematote bendros ateities

Jeigu net įsivaizduoti negalite, kad su šiuo žmogumi dar būsite kartu po metų, tai yra tikras požymis, kad jūsų santykiai veda į aklavietę. Neprasidėkite su šiuo žmogumi.