Jautrumu minias pavergęs „Eurovizijos“ nugalėtojas S. Sobralis dėl sveikatos problemų stabdo karjerą

Salvadoras Sobralas / Portugalija
Salvadoras Sobralas / Portugalija
© Vidapress.ee
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-06 21:21

Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas – jautria savo daina visą Europą pavergęs Portugalijos atlikėjas Salvadoras Sobralis – pranešė laikinai stabdantis savo karjerą.

Apie tai žinomas vyras viešai prabilo socialiniuose tinkluose. S. Sobralis nutrauks savo koncertinę veiklą dėl problemų, susijusių su sveikata. Vis dėlto šį penktadienį, rugsėjo 8 dieną, jis pasirodys paskutinį kartą prieš pertrauką ir surengs nemokamą koncertą visiems savo gerbėjams.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad tai – ne pirmas kartas, kai sveikatos problemos trukdo muzikanto karjerai. Atlikėjas dėl širdies ligos negalėjo dalyvauti pirmose „Eurovizijos“ repeticijose, tačiau vėliau jis sėkmingai peržengė pusfinalio barjerą.

Salvadoras Sobralis

Teigiama, kad dar po nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos Portugalijoje dainininkui buvo atlikta skubi operacija, tačiau reikalinga ir kita – širdies persodinimo. Dėl sunkios ligos S. Sobralis negali likti be jį prižiūrinčios medikų komandos ilgiau nei dviem savaitėms.

27-erių dainininkas gimė Lisabonoje, bet kartu su šeima yra gyvenęs Jungtinėse Amerikos Valstijose, o studijų metais – Ispanijoje, kur mokėsi prestižinėje muzikos akademijoje. Prieš pradėdamas muzikinį kelią, jis universitete studijavo psichologijos specialybę. Salvadoras Portugalijoje išgarsėjo, kai 2009 metais sudalyvavo realybės šou „Idols“, kur liko septintas.

Salvadoras Sobralas / Portugalija

Pirmąjį savo solinį albumą prieš metus išleidęs atlikėjas kritikų yra giriamas už unikalų muzikos pajautimą. Verta paminėti, kad Salvadoro gabumai vien dainavimu neapsiriboja – jis taip pat yra kompozitorius, rašantis dainas ne tik sau, bet ir kitiems Portugalijos talentams.

Salvadorui „eurovizinį“ kūrinį „Amar pelos dois“ parašė jo sesuo Luiza Sobral. Luiza – taip pat dainininkė, nesenai išleidusi ketvirtą studijinį albumą. Ji įvardijama kaip viena gabiausių šių dienų portugalų kompozitorių. Kaip ir brolis, mergina taip pat yra dalyvavusi portugališkoje „Idols“ versijoje, kur užėmė trečią vietą.

Jautrumu minias pavergęs „Eurovizijos“ nugalėtojas S. Sobralis dėl sveikatos problemų stabdo karjerą

Salvadoras Sobralas / Portugalija
+7