Garliavoje įsikūrė fėjų slėnis: lankosi įvairaus amžiaus lietuviai

Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-04 22:49

Nuo kasdienybės pavargę garliaviškiai kuria nepaprastą ir magišką pasaulį. Lėlininkė rankomis sukūrė tikrą fėjų slėnį.

Kruopščiai atrinktos lėlininkės Editos Lei medžiagos virsta stebuklingų būtybių veidais, šukuosenomis ir apdarais. Viena tokia lėlė gimsta maždaug per mėnesį. Kiekviena jų įprasmina įvairias nuotaikas ir priklauso skirtingoms sferoms.

„Kiekviena fėja yra atsakinga už skirtingą dalyką – nuo žmogaus jausmų iki gamtos motyvų. Čia yra pasaulis su savo atskira filosofija“, – sako E. Lei.

Fėjų slėnis Garliavoje įsikūręs jau apie pusmetį. Čia svečius pasitinka ne tik magiškas pasaulis, bet ir šio pasaulio istorijas žinantis pasakotojas Zigmantas Armanavičius. Jo klausosi ne tik mažieji, bet ir suaugusieji. „Visi taip skuba, jų nėra nei čia, nei dabar, jie lekia į rytojų, bet jų nėra praeityje. Mano užduotis sukontroliuoti – jeigu skubam, reikėtų skubėti palengva. Nepastebėsime magijos, jeigu visą laiką skubėsime“, – sako jis.

Trokštantiems išbandyti kažką naujo – dar viena pramoga – kvepalų gamyba. Magiško pasaulio kūrėjai sako, kad įvairiausi kvapai ir kvepalų gamyba vilioja ne tik moteris. Vyrai nepriklausomai nuo amžiaus taip pat noria įsijungia į šią atrakciją ir demonstruoja savo kūrybiškumą.

Magijos kūrėjai sako, kad kvapai ir fėjos neatsiejami vienas nuo kito. Tiek vieni, tiek kiti susiję su gamta. Parfumerė sako, kad iš aplinkos išgauti kvapai turi ir tam tikrą poveikį.

Ateityje pirštų miklumą ir kruopštumą gaminat fėjas galės išbandyti ir svečiai, specialiai jiems planuojama įkurti lėlių kūrybos dirbtuves.

Daugiau apie fėjų slėnį – vaizdo reportaže.