Top 5: santykių be įsipareigojimų taisyklės

Pora miegamajame
Pora miegamajame
© Pixabay.com

Šiais laikais jaunų žmonių santykiai pasidarė laisvesni ir kiekvienas gali pasirinkti tokį variantą, kuris jam atrodo patogus. Jeigu pasiryžote santykiams be įsipareigojimų, tai vertėtų įsidėmėti penkias taisykles, kurių nepavyks apeiti.

1. Būkite pasirengusi pavydui

Taip, galima būtų daug kalbėti, kad žmonės todėl ir leidžiasi į santykius be įsipareigojimų, kad nejaustų pavydo kitoms partnerio draugėms. Vis dėlto gali taip atsitikti, kad prisirišite prie savo draugo ir imsite pavyduliauti. Būkite pasirengusi nemalonioms emocijoms.

2. Aptarkite visas smulkmenas

Atsižvelgiant į pirmą punktą, aptarti visas detales prieš pradedant laisvus intymius santykius – gyvybiškai būtina. Aptarkite savo bendravimo taisykles ir išsiaiškinkite, ko kiekvienas iš kito gali tikėtis, kas jam galima, o kas – ne.

3. Pagalvokite, kaip reikės paaiškinti artimiesiems

Žinoma, jūs turite teisę niekam nieko nepasakoti, bet jeigu santykiai užsitęs, tai bus prasmės iš anksto pasiruošti įkyriems kamantinėjimams.

4. Nepereikite prie laisvų santykių, jei seniai gyvenate kartu

Jeigu ilgą laiką gyvenate su partneriu ir manote, kad laisvi santykiai galėtų įnešti į jūsų gyvenimą kažką naujo, smarkiai klystate. Veikiausiai jie galėtų smarkiai pabloginti jūsų bendravimą ir sunaikinti tuos gerus dalykus, kurie jus dar sieja.

5. Mėgaukitės

Jeigu nusprendėte išbandyti santykius be įsipareigojimų, tai suorganizuokite viską taip, kad jaustumėte visišką komfortą. Jeigu matote, kad nepavyksta pajusti tikro malonumo, nutraukite tokius santykius. Juk jie todėl ir yra laisvi, kad galima būtų jų atsisakyti, kai panorėsite.

Šaltinis: „Bigmir“