Nuostabus pasakojimas apie tai, kaip keičiasi santykiai, kai dingsta „drugeliai pilve“

Pora
Pora
© Creative Commons Zero nuotr.
Alfa.lt
2017-09-04 07:10

„Drugeliai pilve“ jau tapo klasikiniu meilės „simptomu“, tačiau ilgainiui šie įsimylėjimo jausmai ima keistis. Tiesiog tobulai šiuos santykių pokyčius nupasakojo viena „Tumblr“ vartotoja, slapyvardžiu „Elo“, kurios santykiai su mylimu vaikinu trunka jau 8 metus, rašo Boredpanda.com.

Mergina neįtikėtinai tiksliai ir jautriai papasakojo, kaip meilė su laiku keičiasi ir auga, o jos pasisakymas jau antrą kartą sulaukė didelio populiarumo:

„Mūsų santykiai trunka 5 metus. Perskaitau daug istorijų apie tai, kad laimingi santykiai – tai nuolat „pilve skraidantys drugeliai“, stipresnis širdies plakimas <...>, glėbesčiavimasis kas vakarą <...>. Bet viskas yra ne taip, bent jau ne man. „Drugeliai pilve“ pradingsta, kai pradedi gyventi kartu. Tavo širdis nepradeda plakti greičiau, kai jį pamatai, bet priešingai, tu nurimsti. Kai esi viename kambaryje, jautiesi ramus ir saugus. <...> Santykiai daugiau neprimena linksmųjų kalnelių, bet tu jautiesi namuose.“

„Bučiniai ne visuomet būna romantiški ar aistringi. Bet jie reiškia kur kas daugiau. Yra šalti bučiniai, kai vasarą valgai ledus, ir lipšnūs bučiniai suvalgius pusryčiams blynelių. Yra „aš išeinu“ ir „dar vieną bučinį prieš išeinant“ bučiniai <...>“.

„Santykiai ne visuomet primena pasaką <...> Jie tampa tyliu meilės ir rūpesčio ritmu, <...> kuris sušildo ir nuramina. <...> Ir aš tai myliu.“

Ne mažiau atviros, o kartais šmaikščios buvo ir skaitytojų reakcijos apie tai, kaip keitėsi jų pačių santykiai:

„Esame susituokę 2 savaites ir aš padariau išvadą, kad santuoka iš esmės yra apie juoką iš vienas kito bezdėjimo bei kvailiojimas dviese“, – bear50cal.

„Gyvenau taip, gyvenu taip ir myliu tai. Raskite žmogų, kuris bus kaip balzamas kiekvienam jūsų guzui ar sumušimui“, – GneissPags.

„Žmonės, kurie sako „geriau mylėti ir prarasti, nei nepatirti to visai“, niekada neprarado tokios meilės...“ – Imamayu.