Paskutinius metus mokykloje pradedanti I. Bernotaitytė: man nepatinka, kad tėvai mane spaudžia

Iglė Bernotaitytė
Iglė Bernotaitytė
© Edvard Blaževič
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-09-01 07:00

Dainininkė, muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė gyvena artėjančių mokslo metų laukimu. Jaunoji atlikėja šiemet eis į 12-ą klasę, tačiau, kaip pati sako, nuotaika dėl to yra puiki.

Mergina, pastaruoju metu daug laiko praleidžianti Vilniuje, baigti mokyklos grįš į Marijampolę. „Dvylikta klasė, paskutiniai metai. Nieko geriau negali būti. Aišku, dėl egzaminų šiek tiek baisu, bet pakartosiu viską ir išlaikysiu gerai“, – pozityviai nusiteikusi kalbėjo I. Bernotaitytė.

Vasaros darbai, linksmybės ir muzikinė veikla kiek atitolino merginą nuo minčių apie mokslus, tačiau Iglė tikina, jog ji nusiteikusi paskutiniesiems metams mokykloje. „Po vasaros visai sunkoka bus grįžti į Marijampolę ir į mokyklą, bet esu pasiruošusi. Juk laukia nuostabūs metai.“

Iglė Bernotaitytė

Neretai tėvai jaučia atsakomybę ir pareigą padėti savo atžalai pasirinkti gyvenimo kelią, studijas ar būsimą profesiją. Nuostabos nekelia ir atlikėjos tėvai, kurie, pasak Iglės, bando ją pakreipti viena ar kita linkme. Visgi tvirtu charakteriu pasižyminti mergina teigia, jog pati spręs, ką veikti gyvenime.

„Tėvai truputį spaudžia, ir man tai nepatinka, bet tai bus mano pasirinkimas, ką aš studijuosiu ir ką aš veiksiu. Tuo tarpu iš mokytojų jokių priekaištų nesulaukiu. Aš suspėju viską: ir gerai mokytis, ir tobulėti muzikos srityje. Juk laiko per akis. Egzaminus laikys visi, ir visai nesvarbu, ar tu laimėjai „X Faktorių“, ar groji fleita, ar esi lengvosios atletikos čempionė“, – patikino atlikėja.

Iglė Bernotaitytė

Žinoma mergina tvirtina, jog nesusidūrė su sunkumais derinant mokslus ir muziką, ji į šiuos dalykus linkusi žiūrėti paprasčiau: „O kas čia gali būti sunkaus? Per pamokas mokaisi, po to dainuoji. Viską spėju suderinti, tad dėl to problemų tikrai nekyla.“

I. Bernotaitytė įsitikinusi, jog po mokyklos baigimo muzika iš jos gyvenimo niekur nedings: „Ir toliau darysiu tai, kas man teikia malonumą, apie dainavimo sustabdymą nėra net kalbos“, – tvirtai pareiškė Iglė.

Nors tai ir paskutiniai metai mokykloje, atlikėja atviravo, jog vieno dalyko iš šio laikotarpio tikrai nepasiilgs, netgi stengsis niekada neprisiminti. „Nenoriu išsiplėsti, bet, manau, kiekvienas perėjo sunkų etapą. Patyčių tikrai nepasiilgsiu.“

Paskutinius metus mokykloje pradedanti I. Bernotaitytė: man nepatinka, kad tėvai mane spaudžia

Iglė Bernotaitytė
+10