Jolanta Leonavičiūtė pasidalijo pikantišku kadru be liemenėlės

Jolanta Leonavičiūtė
Jolanta Leonavičiūtė
© Vilmantas Žilinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-17 09:06

Kūno rengybos trenerė, TV projektų dalyvė Jolanta Leonavičiūtė puoselėja sveiką gyvenimo būdą. Moteris reguliariai sportuoja, dalyvauja jėgos ir ištvermės išbandymuose, aktyviai leidžia laisvalaikį. Šį kartą ištreniruotą kūną ji pademonstravo itin atvirai: nusimetusi viršutinius drabužius ir likusi vien su trumpais šortukais, žinoma moteris miške pozavo nusisukusi nuo fotoobjektyvo.

Gerbėjai, pamatę šią nuotrauką, negailėjo komplimentų seksualiai moters figūrai.

#nature is calling ☺️🌲🌿#wildsoul #silence #peaceofmind #peace #workout #fitnessgirls #fit

A post shared by Jolanta Leonaviciute (@jocanta) on

Pastaruoju metu J. Leonavičiūtė itin aktyviai leidžia laiką gamtoje, kur ne tik treniruojasi. Visai neseniai sportininkė ryžosi kopti į Monblaną, patyrė labai daug išgyvenimų: „Keiksmai patys lindo. Dabar jau apsipratau kažkiek. Bet kuriuo atveju tai, ką emociškai ir visaip kitaip duoda šis žygis, vien žodžiais sunku nupasakot. Vaizdai atima žadą. Nesvarbu, kaip baigsis šis žygis, gyvenimiškos energijos užsikroviau labai ilgam“, – tuomet kalbėjo Jolanta. Nors į aukščiausią Vakarų Europos kalną užkopti nepavyko dėl blogų oro sąlygų, moteris pasiryžusi tai pakartoti ateityje.

Anksčiau Jolanta yra sakiusi, jog be sporto nebeįsivaizduoja savo gyvenimo: „Sportuoju bent 4 kartus per savaitę. Daugiausiai motyvacijos man suteikia rezultatai ir kintančios kūno formos. Tačiau aktyvios treniruotės padeda ne tik turėti dailesnes kūno linijas, bet ir leidžia išsikrauti, išvalyti mintis.“

Jolanta Leonavičiūtė pasidalijo pikantišku kadru be liemenėlės

Jolanta Leonavičiūtė
+13