Britų superžvaigždės Robbie Williamso koncertas sudrebino sostinę: staigmena gerbėjai, duetas su tėvu ir įsimintinas šou

Robbie Williams koncertas Vingio parke
Robbie Williams koncertas Vingio parke
© Edvard Blaževič

Rugpjūčio 16-osios vakaras ypatingas britų superžvaigždės Robbie Williamso gerbėjams – sostinės Vingio parke surengtas vienintelis atlikėjo pasirodymas Baltijos šalyse.

Daugiausia įrašų D. Britanijoje pardavęs solo atlikėjas koncerto Vilniuje metu pristatė naujausią savo programą „The Heavy Entertainment Show“.

Atlikėjas koncertinį turą pradėjo birželio 2 dieną Mančesteryje, iš viso aplankys 18 šalių ir surengs 29 koncertus.

Robbie Williams koncertas Vingio parke

R. Williamso koncertas Vilniuje prasidėjo suplanuotu laiku, nors nemaža gerbėjų minia dar lūkuriavo eilėje. Atlikėjas į sceną žengė lyg į bokso ringą – apsisiautęs ryškiaspalviu chalatu bei lydimas efektingos išvaizdos šokėjų. Renginį dainininkas pradėjo kūriniu „The Heavy Entertainment Show“.

Robbie Williams koncertas Vingio parke

Tuoj po to R. Williamsas atliko beveik prieš 20 metų išleistą kūrinį „Let Me Entertain You“. Baigdamas dainą, atlikėjas kilstelėjo savo apsiaustą ir anglų kalba pristatė save bei grupę susirinkusiai miniai: „Labas vakaras visiems. Leiskite man prisistatyti. Aš esu Robbie Williamsas. Tai mano grupė ir artėjančias dvi valandas jūsų užpakaliai yra mano!“

Robbie Williams koncertas Vingio parke

Ypatingas dėmesys gerbėjai Editai

Ypatingo atlikėjo dėmesio sulaukė jo gerbėja Edita. Netoli scenos koncertą stebėjusi tamsiaplaukė išgirdo ne tik kvietimą užlipti ant scenos – britų atlikėjas moteriai pasiūlė kartu atlikti romantišką kūrinį „Something Stupid“.

Tiesa, gerbėjai atsisakius parodyti savo vokalinius sugebėjimus prieš tūkstantinę minią, ant jos veido atsirado kaukė, kuri imitavo moterišką balsą „pro šoną“.

Duetas su tėvu

Kiek daugiau nei pusantros valandos trukusio koncerto metu buvo galima išgirsti ne tik pasakojimų apie šeiminį gyvenimą, prisiminimų iš „Take That“ laikų, bet ir... R. Williamso duetą su tėvu Peteriu Comway. Ant sofos įsitaisę vyrai atliko kūrinį „Sweet Caroline“.

Į koncertą plūdo gerbėjai

Tūkstančiai atlikėjo gerbėjų sostinės Vingio parko prieigose pradėjo būriuotis likus maždaug 2 valandoms iki R. Williamso pasirodymo scenoje.

20 val. pirmieji nuo scenos pasisveikino populiariojo britų dueto „Erasure“ nariai. 21 val. 15 min. scenoje pasirodė pagrindinė renginio žvaigždė – R. Williamsas.

Robbie Williams koncertas Vingio parke

Į Vilnių atvyko slapta

Į sostinę atlikėjas atvyko koncerto išvakarėse privačiu lėktuvu, prieš pat vidurnaktį įsikūrė prabangiame viešbutyje sostinės centre.

Robbie Williamsas slapta atvyko į Vilnių

Tikslų britų superžvaigždės atvykimo laiką žinojo nedaugelis, nes dainininkas atskrido privačiu lėktuvu. R. Williamsas į sostinę atvyko prieš vidurnaktį. Dainininką vežę automobiliai keleivius išlaipino vidiniame kieme, todėl žvaigždės atvykimas liko nepastebėtas.

Vienas sėkmingiausių dainininkų populiariosios muzikos istorijoje

Daugiau nei prieš du dešimtmečius vaikinų grupėje „Take That“ debiutavęs R. Williamsas solinę karjerą pradėjo 1996 m. Jis yra laimėjęs net 18 „BRIT“ apdovanojimų – daugiau nei bet kuris kitas atlikėjas ar grupė.

Dainininkas taip pat yra pelnęs tris muzikos kanalo „MTV Europe“ apdovanojimus, o praėjusį dešimtmetį jo dainos britų radijo ir televizijos eteryje skambėjo dažniausiai.

Net 6 atlikėjo albumai patenka į didžiausiu tiražu parduotų įrašų D. Britanijoje šimtuką. 2006 m. R. Williamsas pasiekė oficialų „Guinness“ rekordą – per vieną dieną į dainininko koncertus buvo parduota daugiau nei 1,6 mln. bilietų.

Pasaulyje yra nupirkta daugiau nei 77 mln. šio atlikėjo albumų – pagal šį rodiklį jis yra vienas sėkmingiausių dainininkų populiariosios muzikos istorijoje.

Per daugiau nei 20 metų trunkančią solinę karjerą R. Williamsas išleido daugiau nei 30 singlų, patekusių į perkamiausių D. Britanijoje hitų sąrašą. 31 atlikėjo kūrinys pasiekė dešimtuką ir net 7 singlai pakilo į 1-ąją vietą.

Visos R. Williamso koncerto sostinėje akimirkos – nuotraukų galerijoje.

Britų superžvaigždės Robbie Williamso koncertas sudrebino sostinę: staigmena gerbėjai, duetas su tėvu ir įsimintinas šou

Robbie Williams koncertas Vingio parke
+37