Selfio būtinybė: delfino jauniklį apspitę turistai pražudė gyvūną

Turistai Ispanijoje pražudė delfino jauniklį
Turistai Ispanijoje pražudė delfino jauniklį
© Socialiniai tinklai
Alfa.lt
2017-08-16 11:34

Į Ispanijos kurorto pakrantę išmestas delfino jauniklis neišgyveno, kai jį apspito turistai, ėmė fotografuotis ir neleido sugrįžti pas netoliese buvusią motiną.

Šimtai Almerijos kurorto paplūdimyje buvusių turistų apsupo jauniklį, kėlė jį iš vandens, fotografavosi ir nė vienas nesugalvojo, kad reikėtų padėti jaunikliui grįžti į jūrą.

Ispanijos gamtos apsaugos grupė „Equinac“ savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo nuotraukomis, kuriose matyti delfiną apspitę žmonės. „Equinac“ pabrėžė, kad jauniklis buvo vis dar žindomas mamos pienu.

Grupė griežtai kritikavo žmonių elgesį ir tragiškas jo pasekmes.

„Dar kartą primename, kad žmogus yra neracionaliausia egzistuojanti gyvybės rūšis“, – rašoma „Equinac“ paskyroje.

Grupės atstovai detalizavo, kad jiems buvo pranešta apie į krantą išmestus negyvo jauniklio palaikus. Pasak kurorto teisėsaugos pareigūnų, toje vietoje buvęs gelbėtojas bandė nuvyti jauniklį apspitusią minią, tačiau viskas perniek, nes poilsiautojai brovėsi prie delfino ir norėjo su juo nusifotografuoti.

Manoma, turistai nutempė jauniklį į seklumas, iš kurių jis niekaip negalėjo išplaukti ir dėl to nugaišo. Negana to, prieš tai gyvūnas buvo išneštas į krantą ir perduodamas iš rankų į rankas visiems nusifotografuoti pageidavusiems turistams.

„Equinac“ apgailestavo, kad egzotiškos asmenukės užsigeidę žmonės nesivadovavo sveiku protu.