Merūnas Vitulskis prakalbo apie šeiminius santykius: labai sunku nustebinti žmoną

Merūnas ir Erika Vitulskiai
Merūnas ir Erika Vitulskiai
© Vilmantas Žilinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-16 07:47

Viena žaviausių pramogų pasaulio porų – Merūnas ir Erika Vitulskiai – mėgaujasi šeimine laime. Jiedu augina du vaikus, vyksta į koncertus, dalyvauja renginiuose, o laisvą minutę praleidžia užsiimdami įdomia ir aktyvia veikla. Tačiau net ir idiliškos šeimos vaizdą puoselėjantys sutuoktiniai teigia, jog buitinė rutina visgi egzistuoja ir ją reikia prasklaidyti. Naujienų portalui Alfa.lt M. Vitulskis papasakojo, kaip stengiasi nustebinti savo žmoną ir kokių staigmenų jai yra parengęs.

Įprasta, jog atėjus tam tikrai šventei, artimieji jos kaltininkui įteikia dovanų ir apipila dėmesiu, tačiau, pasak operos solisto, labai svarbu tai daryti ir paprastą dieną. „Staigmenos ir dovanos be progos pagyvina gyvenimą, išlygina rūpesčius, tad stengiuosi netikėtai atnešti gėlių ar kitaip nudžiuginti. Čia buitis, tad kiekvienas vyras turi suprasti, kad moteriai paprasčiausiai reikia gėlių“, – šyptelėjęs pasakojo Merūnas.

Nors gėlės ir dovanos patinka kone kiekvienai, žinomas vyras prasitaria, kad jo mylimoji ne itin mėgsta staigmenas. „Labai sunku nustebinti Eriką, nes ji labai sunkiai priima siurprizus. Ir visą tą laikotarpį jaučiu įtampą, kad ji nesužinotų dovanos, o aš mėgstu staigmenas. Vis dar nepriprantu, kad ji nelabai mėgsta tuos netikėtumus. Tai dabar stengiuosi ramiai viską daryti, nes kitu atveju ne visada supranta“, – besijuokdamas pasakojo vyras.

Kalbėdamas apie staigmenas ir dovanas, M. Vitulksis prisiminė paskutinę, kurią suorganizavo per žmonos gimtadienį: „Erika buvo pakelta labai anksti ir mes plaukėme su irklentėmis. Buvo labai smagu dar ir dėl to, nes visa diena buvo neįpareigojanti ir labai aktyvi“, – prisiminimais dalijosi dainininkas. Erika yra sakiusi, jog aktyvus laisvalaikis ir sportas jau yra tapę jųdviejų šeimos gyvenimo dalimi.

Merūnas Vitulskis prakalbo apie šeiminius santykius: labai sunku nustebinti žmoną

Merūnas ir Erika Vitulskiai
+3