Neįprasta joga: užsiėmimų metu aplink straksi ir ožkos

Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-13 22:40

Norint atgauti jėgas – sustiprinti kūną ir dvasią – pasirodo, tereikia ožkos. Jungtinėse Amerikos Valstijose ypač išpopuliarėjo jogos užsiėmimai, kuriuose straksi ožkos. Padūkėlės laipioja dalyviams ant nugaros, krečia kitas išdaigas.

Keturkojės nenuoramos įleidžiamos į jogos pamokas specialiai, kad padėtų dalyviams atsipalaiduoti, patirti akimirkos džiaugsmą. Tas ožkas, kurios leidžiasi, galima netgi paimti ant rankų bei apkabinti.

„Tai taip linksma. Jos tiesiog visur malasi. Viena ožka užšoko net ant manęs, kai lenkiau nugarą“, – sakė viena iš jogos užsiėmimų dalyvių.

Ožkų joga JAV tampa vis labiau madinga. Vietos į ožkų jogos užsiėmimus tuoj pat išgraibstomos. „Ožkų joga yra ir rimtos, ir žaismingos meditacijos bei jogos derinys. Tai tikri potyriai. Jūs esate čia ir dabar. Gyvenate šia akimirka“, – sako organizatorius Stanas McCoy.

Ožkos – tikros padaužos. Būna, kad kurios nors jogos pamokų dalyvės plaukus ne tik uosto, bet ir pakramsnoja. „Prasidedant užsiėmimams visada sakau dalyviams: čia, už šių sienų, prioritetas – ožkos, o joga – antraeilis dalykas“, – prideda jogos instruktorė Audrey Jones Blaisdell.

Pasaulis ištroškęs naujovių. Todėl, pastebima, daugėja neįprastų užsiėmimų: štai praktikuodami medžių jogą žmonės laimės ieško kybodami ant šakų, ne tik veido, bet ir viso kūno raumenis siūloma treniruoti dar kita – juoko joga: tereikia leipti juokais.