Modelis S. Starkutė – apie vasaros atostogas: pajūris nuliūdino viskuo, kuo tik galėjo

Simona Starkutė
Simona Starkutė
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-13 10:21

Modeliui, prekinio ženklo „SbyS“ įkūrėjai Simonai Starkutei vasaros metas yra viena iš progų pailsėti nuo darbų, renginių ir kitų veiklų, tačiau lietuviškas oras nelabai leido tai padaryti. Tik dabar, kai saulė vis dažniau pasirodo, moteris džiaugiasi, kad mažumėle pajautė vasaros malonumus, tačiau prasitaria, kad jau visai čia pat naujas sezonas, ir darbų prieš jį yra iki soties.

„Vasaros pradžioje planavau paatostogauti, bet dėl orų to padaryti nepavyko, o ir kažko naudingo nelabai nuveikiau. Jau dabar, prieš rudenį, yra labai daug darbų, kai kuriame naujus modelius, naujas kolekcijas, tai yra pats darbymetis. Tai kai prasidėjo geresni orai, tai ir negaliu jais pasidžiaugti. Nors vasaros pradžioje buvau nuvykusi į pajūrį. Tačiau ten irgi viskas nuliūdino, kas tik galėjo. Labai ši vasara nedėkinga, bet teks susitaikyti“, – įspūdžiais dalijosi S. Starkutė.

Nors gerų atostogų Lietuvoje nepavyko patirti, žinoma moteris lyg nujausdama buvo išskridusi ilsėtis į užsienį, ką norėtų ir pakartoti rudenį, tačiau to nepavyktų padaryti dėl naujų darbų ir rudens sezono veiklų.

„Norėtųsi rudenį vėl išskristi paatostogauti, leisti sau pasidžiaugti saulės spinduliais, bet tuo metu prasideda darbai, kolekcijos pristatymai. Mano darbo valandos nematuojamos, dirbu visada, nes vieną darai, kitas lieka pamirštas, tai eini prie kitų ir patenki į tokią karuselę. Aš galvojau, kad po 30-ies pailsėsiu daugiau, o gavosi atvirkščiai. Kuo daugiau veiki, tuo daugiau ir reikia veikti. Tad šiais metais nemanau, kad pavyksti išskristi atostogų, nes žiema ir darbuose paskendusi, na, nebent po visų švenčių“, – viltingai prasitarė moteris.

Vasarą pramogų pasaulyje vyksta kur kas mažiau renginių, vakarėlių, todėl žinomi šalies žmonės būna kiek mažiau matomi ir užsiima savo individualia veikla, tačiau, pasak S. Starkutės, tai jai tik į naudą: „Vasaros metu ir veiklos, ir renginių mažiau, kadangi viešumoje esu ne 2–3 metus, dauguma renginių jau yra tapę darbu, tad galėjau nuo jų irgi pailsėti. Rugsėjo, spalio mėnesį vėl prasidės jų maratonas, nieko nepadarysi, reikia atiduoti duoklę visuomenei“, – juokėsi S. Starkutė.

reklama

Modelis S. Starkutė – apie vasaros atostogas: pajūris nuliūdino viskuo, kuo tik galėjo

Simona Starkutė
+25