Šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė atskleidė savo dukrelės vardą

Eglės Straleckaitės ir Simono Daugėlos vestuvės
Eglės Straleckaitės ir Simono Daugėlos vestuvės
© Dmitrijus Radlinskas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-13 09:33

Žinoma šokėja Eglė Straleckaitė-Daugėlė ir jos vyras Justinas Daugėla praėjusį trečiadienį sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė dukrelė. O vakar vėlai vakare moteris savo gerbėjams atskleidė ir pirmagimės vardą.

Žinia apie tai E. Straleckaitė-Daugėlė pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje. „Na štai, ir pirmą kartą grįžom namo... Pirmą kartą važiavome mašina, pirmą kartą ėjome pasivaikščioti, pirmą kartą maudėmės vonytėje, pirmą, pirmą... Ir kiek tų pirmų kartų dar laukia, o kaip nuostabu, kad juos iš naujo su mažąja galėsim patirti ir mes.

2017-08-09 į šį gražų, pilną netikėtumų ir kartais sudėtingą pasaulį atėjo 3470 gramų žmogutis, kurį pavadinome Vakare.

Visiems ačiū už nuostabiausius linkėjimus! Einame pirmąjį kartą miegoti savo lopšelyje“, – neslėpdama džiaugsmo, rašė šokėja.


reklama

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad E. Straleckaitė-Daugėlė ir jos mylimasis J. Daugėla žiedus sumainė šių metų vasario 11 dieną. Praėjus vos kelioms savaitėms po jųdviejų vestuvių, žinoma šokėja naujienų portalui Alfa.lt prasitarė, jog apie šeimos pagausėjimą tikrai svajoja: „Manau, kad tai yra kiekvienos šeimos tikslas ir noras. Man netrukus sueis 25-eri, Justinui – 27-eri, todėl jau kaip ir pats metas. Abu norime didelės šeimos, galbūt norėtume net trijų vaikučių. Aišku, kaip viskas galiausiai bus, neaišku, bet apie tai tikrai kalbame.“