Įžūlumas ar žioplumas: į Palangą skubėjo kelkraščiu, policininkus aplenkė kone dvigubu nei leistina greičiu

LNK
2017-08-12 21:30

Pajūryje dirbantys kelių policininkai pagavo įžūlų kelių chuliganą – policijos mašiną jis aplenkė kone 200 kilometrų per valandą greičiu, o kitus vairuotoju, važiuodamas link Palangos, lenkė kelkraščiu.

Incidento metu pareigūnai patruliavo kelyje Klaipėda – Palanga. Policininkai važiavo apie devyniasdešimties kilometrų per valandą greičiu, kai staiga pro juos kaip pro stovinčius pralėkė sidabrinė „Audi“. Greitis galėjo būti apie 200 km/val. Kelių policininkai nedelsdami leidosi paskui.

Ties tiltu į Palangą pareigūnai jau ir patys buvo pasiekę 200 kilometrų per valandą greitį, o „lenktynininkas“ stebino toliau. Žmogus, regis, taip skubėjo į Palangą, kad mašinų eilę lenkė kelkraščiu dešine puse. Policininkai vairuotoją sustabdė, jo oficialiai fiksuotas Audi greitis – 151 km/val, kai leistinas buvo 90. Taip pat vairuotojas pažeidė taisykles lenkdamas mašinas kelkraščiu. Tai – chuliganiškas vairavimas, už tokius pažeidimus gresia bauda nuo 450 iki 550 eurų, taip pat vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo metų iki pusantrų.

Kelių policiją savaitgalį vykdo didelį reidą pajūryje, tikrinamas ir greitis, ir girtumas. Ryte Jakų žiede vos per pusvalandį nustatyti penki neblaivūs vairuotojai ir vienas be pažymėjimo. Negana to, išgėręs vilkiko vairuotojas iš Baltarusijos policininkams bandė įsiūlyti kyšį – 235 eurus. Užsieniečiui gresia teismas Lietuvoje.

Iš viso per vakar ir šiandien pajūryje kelių policininkai užfiksavo beveik 150 greičio viršijimo atvejų, trys vairuotojai įkliuvo neturėdami teisės vairuoti, vienas bandė pabėgti, įkliuvo aštuoni neblaivūs. Vienas jų įpūtė daugiau nei dvi promilės, todėl stos prieš teismą. Taip pat fiksuota daugybė kitų pažeidimų.

reklama