Dėl deguonies trūkumo Indijos ligoninėje mirė mažiausiai 60 vaikų

LNK | ELTA
2017-08-12 14:55

Per pastarąsias penkias dienas šiaurinėje Indijos dalyje dėl deguonies trūkumo ligoninėje mirė mažiausiai 60 vaikų, praneša naujienų agentūra AFP.

Indijos žiniasklaida praneša, kad vien ketvirtadienį ir penktadienį mirė 30 ligotų vaikų, nutrūkus deguonies tiekimui. Manoma, kad taip nutiko dėl nesumokėtų sąskaitų.

Gorakpuro apygardos pareigūnai įsakė tirti incidentus ir teigia, kad visos mirtys įvyko per penkių dienų laikotarpį nuo pirmadienio.

„Net į darbą pajungus 90 papildomų deguonies cilindrų, ligoninei deguonis baigėsi penktadienio naktį, apie 1 val.“, – įvykius Gorakpuro apygardos ligoninėje nupasakojo laikraštis „Hindustan Times“.

„Po to sekė absoliutus chaosas, panikuojantys sergančiųjų artimieji pradėjo ieškoti pagalbos - su ligoninės darbuotojų pagalba mėgino palaikyti deguonies tiekimą, naudodami kvėpavimo maišelius. Tačiau dėl neadekvataus deguonies tiekimo, kai kurie pacientai išseko“, – teigė laikraštis.

reklama

Minėtasis regionas yra vienas iš vargingiausių visoje Indijoje - vien dėl ūminio encefalito čia kasmet miršta šimtai vaikų.

Dėl deguonies trūkumo Indijos ligoninėje mirė mažiausiai 60 vaikų

Dėl deguonies trūkumo Indijos ligoninėje mirė dešimtys vaikų