Vestuvių planuotoja Agnieška Olševska apie darbą po skyrybų: vis dar tikiu meile

Agnieška Olševska
Agnieška Olševska
© Edvard Blaževič
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-12 09:23

Skyrybas su vyru išgyvenusi vestuvių planuotoja, realybės šou „Baras“ išgarsėjusi Agnieška Olševska atrodo švyti iš laimės ir gyvena naują gyvenimo etapą. Nors pačios santuoka iširo, moteris ir toliau tęsia savo veiklą bei iš naujo tiki meile. Naujienų portalui Alfa.lt žinoma moteris pasidalijo savo darbo ypatumais bei mintimis apie šią svarbią gyvenimo dieną.

Ką jums reiškia vestuvės ?

Aš neseniai buvau poliklinikoje ir manęs paklausė, kuo užsiimu gyvenime. Man atsakius, jog esu vestuvių planuotoja, seselė pradėjo šaukti, neva kokia tai nesąmonė. Aš jos juk neklausiu, kodėl ji seselė. O mano darbas yra orientuotas pagrinde į moteris. Visgi, nors aš ir pati dažnai jaunikiui pasakau „atsiprašau“, ir nuotakai skiriu daugiau laiko, tačiau norėčiau pasakyti, jog vestuvės yra dviejų žmonių šventė. Pas mus labai populiaru daryti vestuvių fotosesijas, kuriose taip pat dominuoja tik nuotaka. Man atrodo, kad čia dviejų žmonių šventė tolygiai.

Iš kur gimsta vestuvių idėjos?

Vestuvių scenarijus visada darau individualius, bet stengiuosi įnešti kuo daugiau romantikos. Operatoriai ir fotografai juokiasi, neva tai per daug saldu ir miela, tačiau mano scenarijai yra tokie, kad moterys skaitydamos pajustų visą tą romantiką, kuri dažniausiai per patį renginį nebūna taip atskleista, nes nei vienas vyras nesugebės taip giliai ir jautriai pasakyti tam tikrų žodžių ar citatų.

reklama

Dažnai poros prieš vestuves skaito scenarijus ir verkia, nes aš rašau viską detaliai ir man tai yra labai individualu, niekada nebūna vienodų, niekada neimu dviejų vestuvių per dieną, nes visų pasaulio pinigų neuždirbsiu, o kokybė man labai svarbi.

Agnieška Olševska

Kur semiatės įkvėpimo?

Įkvėpimas ateina bendraujant su jaunavedžiais: vieniems tinka romantika, kitiems originalios detalės, visai kitokie simboliai ar spalvos. Viena nori, jog viskas būtų balta, šventiška, gražu, kita nenori jokių gėlių, nori ryškių spalvų ar žalumos. Džiaugiuosi, kad į užmarštį nuėjo pastelinės spalvos, dabar į madą ateina šiluma ir žaluma.

Kiek laiko užtrunka suplanuoti vestuves ir prieš kiek laiko reikia išsirinkti jų datą?

Jei duotų daugiau laisvo laiko, tai galėčiau per 2–3 savaites viską paruošti, bet dažniausiai tai yra derinama apie metus, pusantrų. Siūlyčiau neprisirišti ir prie datų, yra ir žinomų žmonių pavyzdžių, kurie ėjo pas numerologus, tačiau išsiskyrė. Aš manau reikia tikėti dievu, savimi.

Dėl ko nuotakos labiausiai padeda panikuoti?

Kartais būna, kad nuotakos prieš kelis mėnesius pradeda stresuoti, o aš jas raminu, kad liko dar labai daug laiko ir turite vestuvių planuotoją, kuri ir pasirūpins viskuo, nes pagrindiniai dalykai jau būna padaryti iki tol. Tačiau neretai kyla problemų dėl tų darbų, kuriuos nuotakos ar jaunieji nori patys daryti, tačiau nespėja: tai dovanos tėvams, svečių sąrašas, sėdėjimo planas. Tai ir panikuoja, nes viską atideda paskutinėms dienoms.

Knygos " „Būsimos nuotakos darbo knyga 2018“" pristatymas / Agnieška Olševska

Ar prisimenate ypatingiausias vestuves?

reklama

Man ypatingiausios vestuvės buvo kelios, dėl pačių jaunųjų, net prie jų tėvų priėjau ir pasakiau kad jų vaikai bus labai laimingi. Nes jie yra geriausi draugai, jie vienas į kitą žiūri visai kitaip, jie viską derina kartu, diskutuoja, tokie dalykai mane be proto žavi.

Ar tikite vestuvėmis kaip idėja?

Vestuvės nėra tiesiog renginys, tai yra šeimos pradžia. Nors pati negaliu pasidžiaugti tobula santuoka, tačiau meile tikiu. Ir daug kas sako, tai kaip čia gali dirbti vestuvių planuotoja, kai tau taip atsitiko. Be juk niekas nesigilino, kas man atsitiko gyvenime ir aš pati to neviešinu. Aš tikiu meile. Noriu kad vestuvės asocijuotųsi su labai rimtu gyvenimo žingsniu. Aš ir iš savo gyvenimo supratau, kad pagarba turi eiti vienodai su meile.