Naktiniame reide – nepilnamečių gaudynės ir iš gėdos slepiami veidai

Kelių policijos reidas naktį iš penktadienio į šeštadienį pareigūnams buvo darbingas – vieni vairuotojai įtikėjo savo galimybėmis vairuoti išgėrus, kiti – jog nuo policijos įmanoma pasprukti.

Reidas prasidėjo apie 22 valandą Rasų gatvėje. Pirmasis vairuotojas, pažeidęs kelių eismo taisykles, buvo per draudžiamą šviesoforo signalą pralėkęs motociklininkas. Toks gestas pareigūnų neliko nepastebėtas – vairuotojui surašytas protokolas ir gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų bei teisių netekimas 1-6 mėnesiems. Įdomu tai jog motociklo vairuotojas jau buvo netekęs teisių vairuoti, bet jas visai neseniai persilaikė iš naujo.

Naktinis kelių policijos reidas

Vos po kelių minučių policijos pareigūnai pastebėjo „Škoda“ automobilį, sukėlusį įtarimų – šis apsisuko vos pastebėjęs patikrą kelyje. Pasivijus automobilį paaiškėjo, kodėl jį vairavusi moteris bandė išvengti akistatos su pareigūnais – į alkotesterį motersi įpūtė 1,37 promiles.

Naktinis kelių policijos reidas

reklama

Dėl iškvietimų gausos trumpam nutrauktas reidas apie 1 valandą nakties grįžo į Narbuto gatvę, kur policijos ekipažai pasiskirstė dvejomis priešingų krypčių eismo juostomis. Reido metu netrukus pastebėtas „Renault“ markės automobilis nepakluso pareigūnų nurodymams sustoti ir ėmė sprukti, o policijai suskubus įkandin, prasidėjo keliolika minučių trukusios gaudynės. Galiausiai vairuotojas sustabdytas Ateities gatvėje.

Čia paaiškėjo, jog automobilis pilnas nepilnamečių – įžūliam vairuotojui taip pat tik 16-a, o šį lydėjo dar du vaikinai ir mergina. Tai ir buvo vienintelė priežastis sprukti nuo policijos, mat prie vairo sėdėjęs jaunuolis buvo blaivus, tačiau beteisis.

Naktinis kelių policijos reidas


Naktiniame reide – nepilnamečių gaudynės ir iš gėdos slepiami veidai

Naktinis kelių policijos reidas
+19