Savo milijonus iššvaisčiusi ir vyro išduota „Spice Girls“ žvaigždė griebėsi smarkių pokyčių

Melanie Brown
Melanie Brown
© Vidapress.ee
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-12 07:00

Ilgus vešlius plaukus turėjusi legendinės grupės „Spice Girls“ narė Melanie Brown, geriau žinoma kaip Mel B, juos nusirėžė trumpai. Dabar jie net nesiekia pečių.

Sakoma, jei moteris keičia šukuoseną, vadinasi, greitai kažką dar keis savo gyvenime. Paradoksalu, tačiau pokyčių atlikėjos gyvenime pastaruoju metu būta daug. Deja, ne itin lauktų ir malonių.

Ilgą laiką prabangiu gyvenimu besimėgavusi muzikos žvaigždė dar liepą Los Andželo teismui pateikė oficialius dokumentus dėl ją ištikusio bankroto.

Juose nurodoma, kad asmeninėje muzikos žvaigždės sąskaitoje yra vos 1 093 svarai. Iki tol muzikos žvaigždės turtas siekė net 38 mln. svarų sterlingų (43 mln. eurų). Būtent tokią sumą ji iššvaistė.

Žinia ne iš piršto laužta. Gandus apie ištikusį bankrotą patvirtino ir dainininkės advokatė Jacalyn Davis: „Metams einant į galą, jie (M. Brown ir jos vyras) neturėdavo pinigų net susimokėti mokesčiams.“

reklama

Maža to, atlikėjos pečius slegia ir skandalingos skyrybos su antruoju vyru, kino prodiuseriu Stephenu Belafonte, kuris teismo reikalauja sutuoktinės paramos, taip pat 154 tūkst. svarų padengti teisinėms išlaidoms.

Nepaisant visų rūpesčių, drastiškai pasikeitusi moteris atrodo tvirta ir spinduliuojanti gera nuotaika bei jaunatviškumu.

Atlikėja, net ir įkopusi į penktąją dešimtį, regis, senti nė nesiruošia. Nors moteriai – jau 41-eri, jos kūno formos atrodo ne prasčiau nei dvidešimtmečių ar trisdešimtmečių.

Holy hot babe alert😍🔥🚨🚨❤️ @officialmelb #MelanieBrown

A post shared by Mel B♡ (@officialmelbfann) onSavo milijonus iššvaisčiusi ir vyro išduota „Spice Girls“ žvaigždė griebėsi smarkių pokyčių

Melanie Brown
+27