Verslininkai jau skaičiuoja rinktinės nešamą pelną: barų rezervacijos sparčiai tirpsta

LNK
2017-08-12 08:09

Lietuvos krepšinio rinktinė įtemptai ruošiasi Europos krepšinio čempionatui. Šlifuojami deriniai, tarpusavio ryšiai aikštėje, jėgos pasitikrintos ir jau su kitomis komandomis. Rinktinė nusiteikusi kovoti pirmenybėse dėl medalių nors kol kas žaidimas ir ne itin klijuojasi. Tačiau krepšinio aistroms įtemptai ruošiasi ir verslininkai. Sporto baruose vietos nyksta taip sparčiai, kad rungtynių vakarą surasti kur prisėsti, ko gero, net nepavyks. Aistruolių norai paprasti – patogios vietos, raiškūs ekranai, smagios atrakcijos ir, be jokios abejonės, daug užkandžių ir gėrimų.

Vilniuje veikiančio sporto baro vadovas sako, kad per pirmenybes galės priimti apie 100 žmonių, tiesa, beveik visos vietos jau rezervuotos. „Iš tikrųjų jau nuo birželio mėnesio mūsų klientai pradėjo rezervuoti stalus ir beveik visam krepšinio čempionatui turim pilnai užrezervuotus visus stalus. Ruošiame naujus baro pasiūlymus sirgaliams specialiai. Tikimės, kad tas srautas padidės gal apie 30 procentų, gal net šiek tiek daugiau. Taip pat šiek tiek pertvarkome savo erdves, kad galėtume priimti šiek tiek daugiau sirgalių, nes matome poreikį, kad jų netilps tiek, kiek nori“, – sako „Olybet“ tinklo vadovas Julius Kalvaitis.

Daugelis aistruolių rinktinės kovoms apsirūpina ne tik vietomis baruose, bet ir atributika – vėliavomis, spalvingais perukais, pirštinėmis, marškinėliais. Atributika šluojama visur, kur tik įmanoma. Tai pajuto ir internetinės parduotuvės. „Šiemet lietuviai suskubo ja pasirūpinti anksčiau – dar prieš prasidedant draugiškoms varžyboms mes pastebėjome suaktyvėjimą, (sirgalių atributikos – red. past.) liepos mėnesio pardavimai jau išaugo 30 procentų, lyginant su mėnesiu prieš tai. Tačiau pagrindinis pirkimas bus dar prasidedant čempionatui. Mes tikimės rugpjūčio gale, rugsėjo mėnesį to didžiausio išaugimo, nes didžioji dalis žmonių prisimena, kada jau reikia eiti į varžybas arba kai su draugais susiplanavo palaikyti komandą ir įdomesne atributika“, – tendencijas pakomentavo Pigu.lt rinkodaros direktorė Giedrė Vilkė. Internetinė parduotuvė iš sirgalių atributikos daugiausiai parduoda vėliavų. Jos populiariausios. Tačiau šįmet paklausūs ir išradingesni pasirinkimai.

Europos krepšinio čempionatas vyks keturiose valstybėse – Suomijoje, Izraelyje, Rumunijoje ir Turkijoje. Lietuvos krepšininkai žais B grupėje kartu su šeimininkais Izraelio, Ukrainos, Gruzijos, Italijos ir Vokietijos rinktinėmis. Lietuviai grupės varžybas pradės Tel Avive. Kelionių agentūros „Vilturas“ direktorius šiandien laiką leidžia gana ramiai. Didžioji dalis darbų susijusių su kelione į Europos krepšinio čempionatą jau nuveikti. Šįmet į pirmenybes „Vilturas“ veža apie 100 žmonių grupę.

„Kaip ir į kiekvieną Europos čempionatą ar krepšinio renginį, ne išimtis ir šie metai. Kelionė yra gana populiari, tuo labiau, kad Izraelis yra įdomi šalis. Tai yra ne tik krepšinis, bet ir pažintiniu požiūriu. Tai yra galimybė pamatyti šalį, geras klimatas. Tai puikios atostogos gali būti“, – sako įmonės direktorius Dalius Duknauskas. Kelionė, į kurią įeina skrydis, apgyvendinimas, bilietai į rungtynes, taip pat pažintinės pramogos vienam žmogui kainuoja apie 1000 eurų. Sirgaliais bus pasirūpinta, sako vadovas – net kai rungtynių nebus, jie turės ką veikti, mat laisvas laikas bus išnaudojamas ekskursijoms.

reklama

Kiek ilgai verslininkai galės pasipinigauti priklausys nuo rinktinės rezultatų – kuo daugiau pergalių, tuo daugiau rankomis trins verslas.