Šešiolikmečiai Europos čempionatą pradėjo nesėkme

Rungtynių akimirka
© Organizatoriai

Lietuvos jaunučių (U16) rinktinė po įtemptos kovos patyrė pirmąją nesėkmę Europos pirmenybėse. Edvino Justos auklėtiniai rezultatu 56:54 (8:19, 16:12, 17:11, 15:12) nusileido Serbijos rinktinei.

Nors rungtynės prasidėjo atkakliai, kėlinio galą 11:1 laimėję lietuviai įsiveržė į priekį. Antrajame ketvirtyje geriau pradėję žaisti serbai sumažino skirtumą ir po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 31:24

Po ilgosios pertraukos ir toliau geriau sekėsi Serbijos rinktinei, kuri po trijų kėlinių atsiliko jau tik minimaliu skirtumu. Paskutiniajame ketvirtyje likus 42 sekundėms iki rungtynių pabaigos rezultats buvo lygus, tačiau lietuviams taškų pelnyti nepavyko ir rungtynes 56:54 laimėjo Serbija.

LIETUVA: M. Blaževič 13 tšk. (9 atk. k.), N. Pankratjevas 9 tšk., Ą. Tubelis 8 tšk.

SERBIJA: M. Pavicevic 11 tšk., D. Pazin 9 tšk. (8 atk. k.), L. Zivanovic 9 tšk.

Kitose Europos čempionato rungtynėse lietuviai susitiks su Kroatijos rinktine.