Kodėl Simona Burbaitė kartais lankosi parduotuvėje viduryje nakties?

Simona Burbaitė
Simona Burbaitė
© Edvard Blaževič
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-12 09:00

Ne paslaptis, kad gražuolė manekenė bei tinklaraštininkė Simona Burbaitė visuomet atrodo pritrenkiančiai. Mergina neslepia – to paslaptis yra sveikas gyvenimo būdas, kurio laikytis ji stengiasi jau daugelį metų. Tačiau rašytoja prideda, kad pasitaiko visko – ir naktinių apsipirkimų maisto prekių parduotuvėje, ir mėgavimusi itališka virtuve net kelias dienas.

S. Burbaitė naujienų portalui Alfa.lt pasakojo, jog kartais į šalią esančią visą parą dirbančią parduotuvę reikėdavo užbėgti ir gerokai po 12 nakties. „Dažnai tai darydavau savaitgaliais, po vakarėlių, tačiau pasitaikydavo ir tokių atvejų, kai naktį apsipirkti tekdavo užsukti ir po darbų. Pasitaikydavo intensyvių dienų, fotosesijų, filmavimų, kurie baigdavosi labai vėlai, todėl alkį yra tekę malšinti ir tokiu paros metu“, – prisiminimais dalijosi ji.

Simona Burbaitė

Vis dėlto mergina neslepia, kad net ir tokiu paros metu stengiasi suvalgyti kažką sveiko. „Aišku, nemeluosiu – būna visko. Tačiau kiek yra įmanoma, renkuosi sveikesnį variantą. O kaip išeina – taip“, – šypteli ji.

Neseniai iš Romos grįžusi S. Burbaitė prideda, kad prieš išvykdama atostogauti sukūrė tekstą, kuriame pataria, kaip nepriaugti kilogramų keliaujant. Tačiau dabar mergina juokiasi sakydama, jog kur kitur, jei ne Romoje, be jokios širdies graužaties būtų galima tai padaryti?

reklama

Simona Burbaitė

„Jei išvažiuoji atostogauti, o sveika gyvensena paprastai yra tavo gyvenimo būdas, o ne kažkokia kančia, tai net nejauti noro pulti visko valgyti. Tavo kūnas jau yra taip įpratęs, tu jo nekankini ir jis nėra pasiilgęs šokoladų ir ledų. Tačiau Roma man tapo savotišku eksperimentu – labai seniai sau buvau leidusi ištisas keturias dienas valgyti viską, ką tik noriu – nuo ledų, iki picų, makaronų. Buvo įdomu pažiūrėti, kaip organizmas į visa tai reaguoja. Tačiau tiesą sakant, net pasiilgau grįžti į savo mitybos režimą“, – atvirai kalbėjo ji.

S. Burbaitė sakė, kad prieš keletą metų priaugti svorio jai būdavo daug baisiau, nei dabar. „Priaugti kelis kilogramus man nebėra tokia tragedija, kaip būdavo anksčiau. Kadangi dirbu kaip modelis, man svarbus kiekvienas centimetras, tačiau kuo vyresnė darausi, tuo labiau suprantu, kad tie kilogramai tampa absoliučiai nesvarbūs. Pati kartoju – ne džinsų dydis yra esmė“, – pabrėžė ji.

Simona Burbaitė

Vis dėlto anksčiau manekenei tekdavo susidurti ir su iššūkiais: „Kai dirbdavau užsienyje, prieš išvažiuodama turėdavau labai griežtą mitybos režimą, nes norėjau turėti tuos kūno matmenis, kurių manęs prašydavo. Tačiau tuo momentu tai buvo mano pasirinkimas, todėl tikrai nepasakyčiau, kad gailiuosi. Tai patirtis, kuria dabar galiu dalintis ir su kitomis merginomis.“

S. Burbaitė primena, kad ir pačiai teko nemažai pasistengti, kad atrodytų taip puikiai, kaip atrodo šiandien. „Dabar dažnai sulaukiu komentarų, jog lengva man, liesai, šnekėti, o ką daryti apvalutėms? Tačiau man kaip tik nėra lengva apie tai kalbėti – anksčiau ir pati buvau apvalutė, ir tik po truputį siekiau savo svajonių figūros. Tikrai buvo visokių etapų, tačiau sugebėjau kažkaip tai pereti, rasti pusiausvyrą ir balansą“, – gražuolė įkvepia ir kitas merginas.

Kodėl Simona Burbaitė kartais lankosi parduotuvėje viduryje nakties?

Simona Burbaitė