Po prasto turnyro Prancūzijoje – Adomaičio štabo sprendimas: rinktinę palieka dar vienas žaidėjas

Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis
© Fotodiena.lt
Alfa.lt
2017-08-11 16:58

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė į Kauną sugrįžta kur kas niūresnės nuotaikos, negu išvyko, o treneris, kaip ir buvo užsiminęs, „atkabino“ dar vieną žaidėją.

Rinktinės trenerių štabo sprendimu už vasaros darbą stovykloje padėkota Rokui Giedraičiui.

Rinktinės puolėjas Prancūzijoje taip ir nepasirodė ant parketo, o ir per pirmus du susitikimus Lietuvoje didesnio įspūdžio nepadarė. „Lietuvos ryto“ krepšininkas draugiškame turnyre Klaipėdoje per 2 rungtynes sužaidė tik 19 minučių.

Kaip Alfa.lt ir spėjo, R.Giedraitis buvo vienas pagrindinių kandidatų, kuriam treneris ir galėjo padėkoti už darbą rinktinės pasiruošime.

„Lietuvos ryto“ lengvojo krašto puolėjo pozicija rinktinėje ir taip perkrauta, o, nesigindamas itin patikimai, jis, ko gero, nelabai įsipaišytų į D. Adomaičio proteguojamą krepšinį, todėl toks trenerių štabo sprendimas atrodo logiškas ir suprantamas.

reklama

Alfa.lt primena, kad tai jau antras kartas kai treneris sutrumpina sąrašą žaidėjų, kurie dar konkuruoja dėl vietos šalies nacionalinėje komandoje.

Martynas Sajus buvo pirmasis, kuris paliko Lietuvos rinktinės stovyklą. Po pralaimėjimo Gruzijos krepšininkams vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis paskelbė, kad jaunasis aukštaūgis paleidžiamas iš rinktinės stovyklos ir prisijungs prie studentų rinktinės.

Kitos rungtynės Lietuvos rinktinės laukia antradienį, rugpjūčio 15 dieną – Kaune mūsiškiai dar kartą susirungs su Prancūzijos krepšininkais.