„Samsung“ pristato „Galaxy S8 Active“, skirtą aktyviems vartotojams

Samsung
Samsung
© SCANPIX
Mantas Bakutis | Alfa.lt
2017-08-10 16:40

Kaip žinia, šiuo metu rinkoje parduodami Pietų Korėjos elektronikos giganto „Samsung“ išmaniųjų telefonų flagmanai „Galaxy S8“ bei „Galaxy S8+“ ir taip yra atsparūs vandeniui bei dulkėms, tačiau kompanija pristato naują modelį tiems, kuriems reikia papildomos apsaugos – „Galaxy S8 Active“.

Naujasis „Galaxy S8 Active“, skirtingai nei kiti linijos atstovai, turi papildomą apsaugą aplink ekraną ir galinę telefono dalį, tad, kiek sumažina efektą, kai kalbame apie „kraštas–nuo–krašto“ ekranais pasižyminčius išmaniuosius telefonus. Tokiu atveju, „Galaxy S8 Active“ atrodo kiek panašesnis į įprastinį išmanųjį telefoną, nei į kitus du „Galaxy S8“ linijos atstovus.

„Samsung“ nurodo, kad dėl pakeisto telefono dizaino, „Active“ variantas gali atlaikyti iki 1.5 metro kritimą ir vis dar apsaugoti ekraną nuo skilimo, tačiau perspėjama apie tai, kad gali būti pažeistas telefono korpusas ar kitos jo vietos. Išmanusis telefonas, panardintas po vandeniu, gali išgyventi tiek pat, kiek ir „S8“ ar „S8+“, tačiau dėl naujo „kiauto“ yra atsparesnis temperatūros pokyčiams, dulkėms, vibracijai bei mažam ir aukštam slėgiui, nei prieš tai minėti linijos atstovai.

„Galaxy S8 Active“ naudoja tą patį 5.8 colio Super AMOLED ekraną, kaip ir „Galaxy S8“ išmanusis telefonas. Aktyviems vartotojams patiks tai, kad „Active“ versija pasižymi pastebimai didesne baterija, kurios talpa siekia 4000 mAh. Štai „S8“ turi 3000 mAh bateriją, o „S8+“ – 3500 mAh. Kompanija nurodė, kad „Galaxy S8 Active“ kainuoja tiek pat, kiek ir didesnis „Galaxy S8+“, apie 850 eurų, o aktyviems vartotojams pritaikytas „S8“ variantas jau perduotas tiekėjams.

„Samsung“ pristato „Galaxy S8 Active“, skirtą aktyviems vartotojams

Samsung