100 proc. paskiepytų žmonių anksčiau ar vėliau miršta

Lukas Ramonas
Lukas Ramonas
  © Edvard Blaževič
Lukas Ramonas | Alfa.lt
2017-08-10 15:13

Mano seneliui buvo vos 75-eri, kai jis mirė nuo skiepų. Jau girdžiu skeptikus: o gal čia buvo kaltas amžius, prostatos ir kraujagyslių ligos bei ilgamečio alkoholizmo lemtos daugiakartės galvos traumos?

Tai – farmacijos kompanijų propaganda. Aš žinau, kad mano senelis mirė būtent nuo skiepų. Pagalvokite, kas sieja didžiąją dalį žmonių, kurie miršta? Taip, būtent skiepai. Davidas Bowie, Leonidas Donskis, Robinas Williamsas – visi jie buvo skiepyti.

Ne veltui skiepija vaikystėje, kai esame bejėgiai apsiginti. Ar logiška, kad į kūną leidžia virusus ir bakterijas, kad apsaugotų nuo virusų ir bakterijų? Tai kodėl išgėręs čierką degtinės netampu atsparus alkoholiui? Kodėl nurijęs angliuką netampu nedegus? Nereikia būti gydytoju, kad suprastum žmogaus biologiją, užtenka šiek tiek logikos.

Ugnius Kiguolis, žinomas verslininkas ir žodžio (bet ne sakinio) meistras, yra mirtinoje kovoje su skiepais. Nes Pasaulio sveikatos organizacija meluoja. Jūsų šeimos gydytoja, sakanti, kad nėra jokio ryšio tarp skiepų bei autizmo, yra nupirkta „Pfizer“. Tik po oda pakištomis mikroschemomis valdomi mokslininkai galėtų prisigalvoti, kad nesiliaujantis, empiriniais duomenimis nepagrįstas ryšio tarp skiepų ir autizmo ieškojimas padarė nepaprastai didelę žalą autizmu sergančių priežiūrai bei gydymui.

Nepamirškime, kad mes čia kalbame apie mokslą, o tai reiškia, kad kiekvienas gali turėti savo nuomonę. Ugnius Kiguolis visai neseniai svajojo įkurti privačią mokyklą, kurioje pateiktų nesuklastotą informaciją apie skiepus, mediciną, alternatyvas chemijos ir farmacijos pramonei, GMO, pieno iliuziją ir cukraus žalą. Švietimo ministerija nesusidomėjo, bet kas gali paneigti, kad ten dirba vien poliomielitui atsparūs driežažmogiai? Kitas žingsnis – dainą apie pieno iliuziją prastumti Pieno lazeriams. Priedainis: „Iliuzija pieno, cukraus katekizmas, žino kiekvienas, skiepai sukelia autizmą.“

Klasikinis argumentas yra: autizmu sergantys vaikai buvo skiepyti, todėl autizmą sukelia skiepai. Skiepai ir lopšinė „Aaaa pupa, kas tą pupa supa?“

Supa tėtis ir mama ir AUTIZMAS.

Aš eičiau kiek toliau, nes ne visi skiepyti vaikai suserga autizmu, bet visi skiepyti vaikai (nu, arba jau suaugę) miršta. Tai yra faktas. Jei ne skiepai, jei būtume paklausę Ugniaus Kiguolio, mano senelis būtų gyvas.

Ugnius Kiguolis

***

Mano senelis Bronius baigė suaugusiųjų mokyklą. Kad atrodytų inteligentiškesnis, visur vaikščiojo su kostiuminėmis kelnėmis ir švarku. Alkoholikas pagal to meto standartus nebuvo, nes nueidavo į darbą. Kas dieną skaitė laikraščius ir mane išmokė trijų dalykų. Pirma, „patrauk už piršto“. Antra, Karnišovas mesdamas nuo baudos linijos niekad nesumuša kamuolio. Trečia, tobulo nusikaltimo.

Pasakoja man senelis, penkiamečiui: „Šiaulių kraštas“ kioskelyje kainuoja du litus, „Respublika“ tris. Paimu abu laikraščius, sudedu vieną ant kito ir paimu už kampo, kad priglustų. Tada kasininkei va taip parodau, kad matytųsi tik „Šiaulių kraštas“, ir paduodu penkis litus. Jei kasininkė pamato, kad ten du laikraščiai, grąžos neduoda. Jei ne – duoda ir Respubliką nemokamai gaunu.“ Ir taip kiekvieną dieną.

Čia yra tobula schema. Bronius buvo nusikalstamumo genijus. Jis galėjo būti vagių baronas. Jis galėjo būti savo laikų Džokeris. Bet pasirinko santykinės doros kelią ir nusukinėjo tik laikraščius.

***

Ugnius Kiguolis yra kažkas tarp mano senelio ir biblinio Jobo. Jobą Dievas suluošino, sužlugdė, išžudė jo vaikus, o va Jobas, kaip bičas, instinktyviai žinantis nesiginčyti su pana, vis tiek balso nekėlė. Visas pasaulis buvo prieš Jobą, o tas savo atstovėjo, Dievą garbino, atlaikė testą. Bronius, kita vertus, suko makles ir išvedinėjo tobulų nusikaltimų schemas. Jei Jobas ir mano senelis būtų buvę pora, tai Ugnius Kiguolis būtų jų auklėjimo rezultatas. Va jums ir argumentas prieš tos pačios lyties santuokas.

2-spyware.com tinklapyje Ugnius Kiguolis ir co rašo apie informacines technologijas. Taip pat, nelabai subtiliai stumia kelis produktus. Pavyzdžiui, įmonės „Enigma Software“, kurioje pats Kiguolis dirbo, antivirusinę „SpyHunter 4“.

„Spyhunter“ recenzijos Kiguolio tinklapyje yra kaip studentų atstovybių pirmininkės – per daug teigiamos. „SpyHunter“ yra objektyviu tonu lyginamas su įvairiomis programomis ir, paties autoriaus nuostabai, „SpyHunter“ visada laimi. Teisybės dėlei, tinklapyje pateiktos ir kitų produktų recenzijos. Teisybės dėlei, mano senelis kasininkei duodavo pinigus už abu laikraščius. Tobulo nusikaltimo esmė yra – tu leidi aukai pačiai save nuskriausti.

Perskaitęs ilgą recenziją apie tai, kad „SpyHunter 4“ yra geriau nei „McAfee“ (kitas palyginimas – kas geriau: „Google“ paieška ar šaukimas garsiai gatvėje) prieinu prie esmės. Klausimas: Ar blogi atsiliepimai apie „SpyHunter“ programą yra patikimi? Ugnius Kiguolis atsako: „Beveik visi neigiami atsiliepimai, kurie yra susiję su „SpyHunter“, priklauso šios programos konkurentams. Taip darydami jie siekia padidinti savo produktų populiarumą.“

Kitaip tariant, atsiliepimai internete yra Dievo išbandymai kūgelių Jobui.

Po „SpyHunter“ recenzija matau pranešimą: „Pastaba: mes rekomenduojame naudoti „Reimage“ vietoj „SpyHunter“ dėl asmeninių priežasčių.“ Įdomu. Suvedus „reimage software“ į „Google“, iš dešimties pirmų rezultatų šeši yra paklausimai, ar „Reimage“ yra saugi programa, ar tai ne virusas ir kaip ją išinstaliuoti. „Reimage pc repair“ paieškos rezultatai tik šiek tiek geresni. Geriau reikėjo šaukti gatvėje. Mano antivirusinė „Nod32“ prisideda prie pasaulinės konspiracijos, mat kai suvedu reimageplus.com, išmeta pranešimą: „Address has been blocked“.

„Reimage“ yra vienintelė antivirusinė, į kurios tinklapį gali saugiai užeiti tik turėdamas kitą antivirusinę.

„Daugelyje svetainių „Reimage“ yra įvardijamas kaip virusas. Iš tiesų šios programos neaptinka jokios kitos antivirusinės programos. „Reimage“ yra saugi ir patikima programa, sukurta kompiuterių problemoms spręsti ir pažeistiems sistemos failams atkurti“, rašo Kiguolio technologijų ekspertas, „Google“ paieškos vaiduoklis Jake'as Doevanas.

Suvedus šį autorių į „Google“, vieninteliai rezultatai yra nuorodos į Kiguolio kompanijos administruojamų „2-spyware“ klonų tinklapius rusų, lenkų, prancūzų, vokiečių, italų ir dar bent 15 kitų kalbų. Jei būčiau ciniškas, sakyčiau: feikinis autorius. Bet nesu ciniškas, todėl sakau – anti-kūginė konspiracija ištrynė žmogų iš interneto.

Ar ne nuostabiai keista, kad visa, kas Kiguolio stumiama, sulaukia tokio puolimo? Visa. Prieš keletą metų interesantams pasklido laiškas, kad Kiguolio agentūra „Supermodels“ vagia logotipus ir svetaines, merginas pas save traukia šantažu ir apskritai nieks jų nemėgsta. Ugnius už tokius žodžius autorius padavė į teismą. Ir pralaimėjo abejose instancijose. Spėju čia prisidėjo žymusis teisininkų pedofilų klanas. Aš teisę baigiau, bet į klaną niekas nepriėmė. Gaila, turbūt ne tą pasirenkamąjį dalyką ėmiau.

Nesistebiu, kad taip persekiojamas Ugnius ir skiepuose atrado konspiraciją. Ar Ugnius Kiguolis kaip skiepų žalingumo įrodymą pateikia nuorodą į 130 studijų, į kurias pasigilinus, paaiškėja, kad vienos jų yra pasenusios ir paneigtos, o kitos – net ne apie skiepus ar autizmą? Taip. Tačiau tai įrodo tik tai, kokio masto yra ši konspiracija – ji įsiraizgė net į Ugniaus Kiguolio šaltinius. Tai, kad absoliuti dauguma mediciną suprantančių žmonių sako, jog skiepai yra absoliučiai saugūs, tik dar labiau patvirtina, kad Kiguolis teisus.

Paprasta: jei skiepai būtų saugūs, tai supermodelių ir interneto technologijų ekspertui nekiltų įtarimų.

Yra tokia demotyvacija:

„Net jeigu visas pasaulis bus prieš mano vyrą“

Pirmiausia, jei septyni milijardai žmonių nori nužudyti tavo vyrą, galbūt čia jis blogietis šitoj situacijoj. Hitlerį ir tą tik pusė pasaulio puolė. Ką reikia padaryti, kad visi Žemės planetoj tavęs taip nemėgtų, jog vienintelė išeitis būtų juos iššaudyt?

Išimtis viena: tu esi Ugnius Kiguolis. Va juo aš tikėčiau. Esu pasiruošęs šitam savo vyrui padavinėti kulkas.

***

Seneliu aš visai didžiuojuosi. Buvo nepiktybinis, pozityvus, išmanus. Būtų gyvenęs laisvoje Lietuvoje, gal būtų kokią lažybų agentūrą įkūręs. Pokerį žaidęs. Būtų savo nišą radęs, bet, deja, gėrė ir laikraščius nusukinėjo. Sovietmetis sugriovė jo potencialą. O koks Ugniaus pasiteisinimas?