Kildišienei – prastos naujienos iš teismo

Buvusi Seimo narė Greta Kildišienė, Vilniaus apygardos administraciniam teismui (VAAT) apskundusi Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimą, kuriuo buvo pripažinta pažeidusi Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatas, ketvirtadienį sulaukė prastų naujienų – jos skundą išnagrinėjusi teisėjų kolegija atmetė politikės prašymą. G. Kildišienė vis dar išlieka supainiojusi viešuosius bei privačius interesus, tačiau nepalankų sprendimą politikė dar gali skųsti Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT).

Į teismą G. Kildišienė kreipėsi prašydama panaikinti VTEK šių metų kovą priimtą sprendimą, kuriuo buvo konstatuota, kad politikė pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatas, kai savo privačių interesų deklaracijoje nenurodė, kad naudojasi Ramūno Karbauskio bendrovei „Agrokoncernas“ priklausančiu automobiliu. G. Kildišienė teigė, kad toks VTEK sprendimas yra nepagrįstas, taip pat prašė priteisti bylinėjimosi išlaidas.

Kaip Alfa.lt informavo VAAT atstovė Sigita Jacinevičienė-Baltaduonė, politikės skundas buvo atmestas, tačiau šis sprendimas dar nėra įsiteisėjęs – per 20 dienų G. Kildišienė gali jį apskųsti LVAT.