Kurios Liūto savybės pravers ir kitiems?

Liūtas
Liūtas
© Pixabay.com
Astromanija.lt
2017-08-12 07:00

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Liepos 23 dieną saulė įėjo į penktą Zodiako ženklą, čia ji išbus iki rugpjūčio 22-osios. Liūto valdomu laikotarpiu sklando pakili nuotaika, noras džiaugtis gyvenimu ir jį švęsti.

Daugelis susizgrimba: juk vasara tuoj baigsis, o dar nesimaudžiau, nesurengiau iškylos ar vakarienės namų sode, dar nespėjau pasidžiaugti saule, gėlėmis ir artimais žmonėmis...

Penktasis ženklas skatina mūsų kūrybingumą, optimizmą, norą bendrauti ir žadina romantikos poreikį.

Kaip Liūto laikotarpiu jausis Zodiako dvyliktukas, sužinosite perskaitę kiekvieno ženklo aprašą.

reklama

AVINAS

Atėjęs liūtiškas vasaros karštis jūsų negąsdina, kaip tik juo džiaugiatės. Draugiško Ugnies ženklo saulė aktyvina Avino atstovų saviraišką. Tai geras laikas panirti į kūrybingą, inovatyvią veiklą, pradėti naują projektą, taip pat – ir asmeninį.

Palanku dailinti išorę, atnaujinti garderobą ir ieškoti galimybių susipažinti, siekti pasirinkto asmens palankumo, apipilant jį dėmesiu ir dosniomis dovanomis.

Tik stebėkite pasitikėjimo ir savigarbos lygį, kad jis būtų sveikas. Puikavimasis ir arogancija trukdys pasiekti norimą rezultatą visose gyvenimo srityse, ne tik meilės.

TAURAS

Liūto siunčiamą liepsną išnaudokite kūrybingai. Kurkite savo svajonių namus (arba juos perkurkite). Liūto saulė stipriausiai veiks Tauro ženklo atstovų namų reikalus, todėl dabar pats tinkamiausias metas tuo užsiimti.

Šiuo laikotarpiu jūsų gyvenime netikėtai gali išnirti buvę partneriai ar paaiškėti, kad dar vis esate prie jų prisirišę, laikotės iš praėjusių santykių atsineštų bendravimo modelių ir taisyklių. Norint visa tai paleisti, gali prireikti emocinės, psichologinės pagalbos, drįskite jos paprašyti.

DVYNIAI

Zodiako žinianešiais vadinami Dvyniai šiuo Ugnies ženklo valdomu laikotarpiu išties savoje aplinkoje tokie jausis. Juk Liūto saulė aktyvuos Dvynių gebėjimą reikšti mintis, rinkti ir skleisti informaciją.

Pasinaudokite kūrybinga antrojo Ugnies ženklo energija, būkite atviri, dairydamiesi aplink ir priimdami įvairias nuomones bei požiūrio kampus. Liūto valdomu laikotarpiu palanku atpažinti, kuriose srityse (ypač santykių) esate sustabarėję, laikotės įsikibę neveikiančių tiesų ar patys veikiate kaip automatai, jau nebesusimąstydami, ką ir kodėl darote.

reklama

Vienišiams Liūto valdomu metu yra galimybė užmegzti santykius su netoliese, gal net kaimynystėje, gyvenančiu žmogumi.

VĖŽYS

Liūto saulė suteiks Vėžiams galimybę atidžiau pasižiūrėti į savo finansus ir ieškoti kūrybiškų sprendimų jiems gerinti.

Jei pastaruoju metu mąstėte apie papildomus pajamų šaltinius, dabar palanku tikrinti, kiek tai realu, bandyti, ieškoti patarimo ar daugiau informacijos. Kai kurie galbūt apsispręs tapti savarankiškais ir pradėti savo verslą, kad ir visai mažą.

Šiuo metu Liūtas suteiks jums daugiau drąsos, netgi įžūlumo ir ryžto, skatins rizikuoti ir išbandyti sėkmę. Ji, sako astrologai, dabar yra jūsų pusėje.

LIŪTAS

Pasirodymas prasideda! Liūtams saulė, įėjusi į jų ženklą, tarsi įžiebia scenos šviesas. Dabar palanku atnaujinti įvaizdį, gražinti išvaizdą, eksperimentuoti, išmėginti naują šukuoseną ar keisti drabužių stilių.

Šiuo metu taip pat tinka pradėti naujus darbus, imtis naujos veiklos. Dabar daugiau šypsositės, juoksitės, būsite optimistiški ir originalūs. Nenuostabu, kad atkreipsite į save dėmesį, sulauksite aplodismentų, aplinkinių palankumo ir meilės.

MERGELĖ

Liūtas yra Zodiako ekstravertas, tačiau Mergeles jis skatins kreipti dėmesį ne į išorę, bet į savo vidų. Būkite atidūs savo sapnams, netgi atsibudę, iškart juos užsirašykite. Sapnuose galite atrasti reikiamą, netikėtą ir originalų sprendimą ar išeitį iš sudėtingos padėties.

reklama

Šiuo laikotarpiu jums patartina daugiau ilsėtis tiek fiziškai, tiek leisti mintims, jausmams nurimti. Mergelėms Liūto valdomas metas yra pasiruošimas ateinančiam mėnesiui, kai saulė įeis į jų ženklą, o tada joms tų jėgų ir prireiks.

SVARSTYKLĖS

Liūtas Svarstykles skatina bendradarbiauti, dirbti komandoje. Tiek komandinis darbas, tiek bendra veikla, nustebsite, gali būti labai kūrybingi.

Kai įsiklausome į kitų mintis, pasiūlymus, įžvalgas, kai jomis apsikeičiame, rezultatai irgi būna originalūs bei kūrybingi. Tiesa, Liūto saulė šio ženklo atstovus ragins prisiimti grupės, organizacijos lyderio vaidmenį.

Šiuo metu draugai gali jus nustebinti, netgi šokiruoti savęs pačių vertinimu, netgi garbinimu. Tokie susidūrimai gali sutrikdyti vidinę pusiausvyrą ir tapti tikru iššūkiu: ar dar norėsite likti draugais, ar tokie santykiai, kai vienas jaučiasi labai vertingas, bet kitą nuvertina, jums reikalingi?

SKORPIONAS

Nors jums mielesnė stebėtojo pozicija, Liūto valdomu laikotarpiu nepavyks taip lengvai išsisukti. Atsidursite dėmesio centre, nes Liūto saulė aktyvuos Skorpionų reikalus, susijusius su įvaizdžiu visuomenėje.

Darbe jums šiuo metu gali būti patikėtas vadovo postas, o Ugnies ženklo energija skatins į savo pareigas ir užduotis pasižiūrėti originaliai, ieškoti kūrybiškesnių veikimo būdų ir metodų.

Galbūt jums dėl to teks atsisakyti įprastos, patikrintos mąstysenos bei elgsenos, tačiau neleiskite seniems įpročiams bei įsitikinimams užtverti kelio naujoms galimybėms ir trukdyti jūsų kelionės į sėkmę.

ŠAULYS

reklama

Liūto energija jums tinka, juk priklausote tam pačiam Ugnies elementui. Taigi šio ženklo valdomu laikotarpiu būsite itin energingi ir smalsūs, sieksite dar aktyviau tyrinėti pasaulį ir plėsti horizontus. Dabar tinka eiti atostogų, vykti į užsienio šalį ar tolimą, egzotišką pasaulio kraštą, kur gamtinės sąlygos ar žmonių papročiai taps jums dėmesio vertu iššūkiu.

Galimi pavojai: jeigu būsite pasipūtę, įsitikinę savo teisumu ir kitiems piršite savo nuomonę bei įsitikinimus, aplinkinius tik atstumsite. Be to, toks požiūris Šauliams visiškai netinka. Atsiverkite pasauliui ir priimkite kito žmogaus tiesą kaip didelio, visa jungiančio paveikslo dalį.

OŽIARAGIS

Liūto saulė verčia Ožiaragius tyrinėti tamsius savo sielos užkaborius. Ko savyje prislėpėte, prikaupėte? Šis metas jums nebūtinai taps labai linksmas, nes susidūrimai su savimi gali būti skausmingi, tačiau labai reikalingi, netgi gydantys.

Tai jums padės aptikti slenksčius, kuriuos patys sukūrėte, jie trukdo laimės ir džiaugsmo upei tekėti į jūsų gyvenimą bei santykius. Liūtas skatina jus būti sąžiningiems su savimi ir tais, kuriuos mylite.

VANDENIS

Ugningojo Zodiako metas labiausiai palies Vandenių santykius. Tai laikas, kai norėsite pasinerti į vasaros nuotykius, linksmybes, naują ryšį, kiti mėgausis senais ir patikrintais santykiais.

Liūto saulė suteiks jums kūrybingų idėjų, kaip linksmai ir originaliai leisti laiką su draugais bei artimaisiais. Liūtas skatina jus mėgautis dabarties momentu, mažiau analizuoti, nes kartais pernelyg gilindamiesi į ateitį, ateities projektus, kenkiate sau čia ir dabar. Dažniau paklausykite ne savo proto, o širdies. Duokite perkaitusioms smegenims pailsėti.

ŽUVYS

Liūto saulė aktyvuos Žuvų darbo, sveikatos ir kasdienių pareigų sferas. Užduotis jums – įnešti į jas daugiau smagumo, džiaugsmo, ieškoti originalesnio požiūrio. Taigi daugiau jokio nelaimingo veido, pasitinkant dieną ir jūsų laukiančius rutininius iššūkius.

reklama

O humoro jausmas padės jums saugoti sveikatą, nesivelti į dramas, gerins santykius su bendradarbiais, kai juokaudami sumąžinsite įtampą ir užgesinsite konfliktą, dar nespėjus jam įsiplieksti.

Astromanija.lt