Vyras paviešino vaizdo medžiagą iš neva apsėsto viešbučio kambario: sunku patikėti, kas ten dedasi

Neva apsėstas viešbučio kambarys
Neva apsėstas viešbučio kambarys
© „Facebook“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-08-04 07:00

Atrodo, kad visiems žemėje vykstantiems dalykams turėtų būti mokslinis paaiškinimas. Deja, daugybė neištirtų ir neįrodytų reiškinių vis dar kelia nerimą ne tik mokslininkams, bet ir paprastiems žmonėms. Kai Frankas Ramirezas apsistojo viename Teksaso viešbučių, kambaryje jis nepastebėjo nieko ypatingo. Patalpa nebuvo prabangi, niekuo neišsiskyrė nuo paprastų kelių žvaigždučių viešbučių kambarių, tačiau netrukus įvyko kai kas keisto.

Nepaaiškinamą jausmą, lyg kažkas jį stebėtų, vyras stengėsi ignoruoti, tačiau pradėjus dėtis keistiems dalykams, Frankas įjungė mobiliojo telefono kamerą. Vaizdo įraše užfiksuota, kaip niekieno neliečiamas telefono ragelis staiga nukrinta, nuo kriauklės nuslysta rankšluostis, nutinka daugiau panašių dalykų.

Vyras visą laiką kalbėjo tarsi kreipdamasis į vaiduoklį. Prašė numesti dar kokį nors daiktą, kad jis tai galėtų užfiksuoti, prašė pasakyti savo vardą. Vaizdas iš tiesų priminė siaubo filmą. F. Ramirezo užfiksuotos akimirkos, paviešintos internete, buvo peržiūrėtos daugiau nei 8 milijonus kartų. Žinoma, ne visi internautai patikėjo tuo, ką mato.

Kad įrodytų, jog F. Ramirezas nemeluoja, kitas žmogus, vardu Abelis Fonseca, užsisakė tą patį viešbučio kambarį. Tai, ką pamatė, jam sukėlė šiurpą: savaime nusileidžiantis vanduo tualete, netikėtai įsijungiantis televizorius ir pan.