J. Jankevičiaus paskatintas „2 Barai“ dalyvis Juozas pasipiršo savo mylimajai

Justinas Jankevičius ir „2 barai“ dalyviai
Justinas Jankevičius ir „2 barai“ dalyviai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-27 15:43

Vakar TV3 realybės šou „2 Barai“ gerbėjai susidomėję stebėjo į projektą su slapta misija atėjusio šou vedėjo Justino Jankevičiaus pastangas dalyvį Juozą išmokyti džentelmeniškumo ir taip susigrąžinti mylimąją. Panašu, kad žinomam komikui pavyko savo misiją įgyvendinti – Juozas ne tik pakvietė mylimąją Dariją atvykti, bet ir negailėdamas gražių žodžių jai uždavė svarbiausią klausimą – paprašė už jo ištekėti.

„Jeigu išgirsčiau jos balsą, aš galėčiau nukristi ant žemės kaip koks mažas vikšriukas. Tikrai priklaupčiau prie jos ir jai pasipirščiau“, – ankstesniame interviu sakė Juozas. Vaikinui į pagalbą atėjo J. Jankevičius.

„2 barai“

Realybės šou dienoraštyje žiūrovai išvys, kad savo pažadą Juozas tęsėjo – paklausęs naudingų J. Jankevičiaus patarimų, pakvietė savo mylimąją atvykti ir pasiūlė jai tapti jo žmona.

Tiesa, visą dviejų įsimylėjėlių pokalbį ir lemtingąją akimirką „2 Barai“ gerbėjai galės išgirsti tik sekmadienio tiesioginėje transliacijoje, kurioje du dalyviai kovos dėl išlikimo projekte.

„2 barai“

Šį, ketvirtadienio, vakarą taip pat paaiškės, kas turės užimti pirmąją karštąją kėdę. Šį kartą mažesnę apyvartą dirbdama bare surinkusi komanda susidūrė su problema, kurią galės išspręsti tik lemtingi J. Jankevičiaus pliusai ir minusai.

Kaip Juozas pasipiršo savo mylimajai Darijai? Ar mergina ištarė lemtingąjį „taip“? Kaip pliusų ir minusų vakaro dilemą išsprendė J. Jankevičius? Kas sekmadienį užims pirmąją karštąją kėdę? Apie visa tai ir dar daugiau – šiandien 21 val. „2 Barai“ dienoraštyje.

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba vienuolika bebaimių dalyvių ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

„2 barai“

„2 Barai“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

J. Jankevičiaus paskatintas „2 Barai“ dalyvis Juozas pasipiršo savo mylimajai

Justinas Jankevičius ir „2 barai“ dalyviai
+3