Didelės skolos spaudžiamas Javtokas kreipėsi į teismą dėl antstolių

Robertas Javtokas
Robertas Javtokas
© SCANPIX

Prieš kelerius metus karjerą baigiančiam krepšininkui Robertui Javtokui paskelbtas teismo sprendimas, kad sportininkas dėl nutraukto kontrakto savo agentui turės sumokėti 325 tūkst. eurų, vis dar aktualus. Panašu, kad nemažos skolos krepšininkas dar negrąžino, o agentūros „Interperformances“ pinigus padeda išieškoti antstolis. Dėl pastarojo veiksmų R. Javtokas kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą, prašydamas pakeisti antstolio patvarkymus.

Alfa.lt primena, kad 2015 m. rugsėjį Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) paskelbė, jog pripažįsta ir leidžia vykdyti Šveicarijos arbitražo teismo sprendimą, kuriuo iš R. Javtoko už neteisėtai nutrauktą sutartį buvo priteista 325 tūkst. eurų kompensacija.

Rodos, kad buvusiu savo agentu nusivylęs krepšininkas nėra linkęs su pinigais išsiskirti gražiuoju, todėl teismo sprendimą įvykdyti patikėta antstoliui Gintui Badikoniui. Jo veiksmus R. Javtokas ir apskundė teismui.

Karjerą baigiančio krepšininko skundą trečiadienį išnagrinėjo teisėja Asta Jakutytė-Sungailienė, tačiau skundas buvo nagrinėjamas nė vienai iš šalių nedalyvaujant, todėl jo motyvai dar nėra vieši. Sprendimas dėl šio skundo turėtų būti priimtas artimiausiu metu.

Trečiuoju asmeniu byloje buvo pripažinta agentūra „Interperformances“, kuriai turėtų tekti antstolio išieškoti pinigai.

„Interperformances“ suteiktomis paslaugomis nepatenkintas buvo ne tik R. Javtokas, bet ir kiti Lietuvos krepšininkai – Martynas Pocius, Paulius Jankūnas, Linas Kleiza ir kiti.

Nors italo Luciano Capicchioni vadovaujama agentūra rūpinosi daugeliu Lietuvos krepšinio talentų, ne vienas iš jų vėliau atsisakė „Interperformances“ paslaugų dėl neįgyvendintų pažadų.

R. Javtokas žiniasklaidai yra sakęs, kad buvęs agentas jam žadėjo perspektyvų NBA lygoje, kurių taip ir nesuteikė, dirbant su šiuo agentu niekaip nesisekdavo gauti vietos norimame klube.