Šokiruojantis tėvų žiaurumas: vos prieš kelias valandas gimusiam mažyliui davė stiprių narkotikų

Lacey Christenson ir Colby Wilde
Lacey Christenson ir Colby Wilde
© „Twitter“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2017-07-25 10:22

Pasaulį šokiravo amerikiečių pora Lacey Christenson ir Colby Wilde, kuri vos prieš kelias valandas gimusiam kūdikiui davė stiprių narkotikų. Negana to, dar būdamas motinos gimdoje, mažylis tapo priklausomas, mat motina negalėjo susilaikyti nevartojusi narkotikų.

Kol seselė buvo išėjusi iš palatos, tėvai vaikui ant dantenų užtepė sutrintų tablečių „Suboxane“, kad paslėptų jau išsivysčiusią vaikelio priklausomybę heroinui. Šis medikamentas vartojamas priklausomybei nuo opioidų gydyti. Ir vyras, ir moteris buvo sulaikyti ir patupdyti už grotų. Jie patys prisipažino apie viską, ko davė kūdikiui, ko vartojo patys.

Iš pradžių policijai kilo įtarimų dėl poros vairavimo apsvaigus nuo narkotinių medžiagų. Gavę pranešimą apie vagystę parduotuvėje, pareigūnai ėmė vytis su kūdikiu bandantį pasprukti vyrą. Vaikas buvo tiesiog „įmestas“ į automobilį, kol apsvaigęs Colby Wilde stengėsi išvengti susidūrimo su įstatymu.

Specialiosios tarnybos iš poros atėmė visas atžalas – kūdikį ir dvejų, ketverių ir aštuonerių metų berniukus – ir nugabeno juos vyriausiojo sūnaus tėvui. Pareigūnams apieškojus poros namus, rasta ne vienos rūšies narkotikų įvairiuose būsto kampeliuose. Kai kurie buvo slepiami net vaiko puodeliuose.

Ištyrę ir kitų poros atžalų kraują, medikai taip pat rado narkotikų pėdsakų. Kūdikio kraujyje buvo aptikta heroino ir morfijaus.

Šokiruojantis tėvų žiaurumas: vos prieš kelias valandas gimusiam mažyliui davė stiprių narkotikų

Lacey Christenson ir Colby Wilde