Stringa garsių tėvų dukros teismas

LNK
2017-07-24 23:26

Muzikinės grupės „Naktinės personos“ nario Aro Vėberio dukra vėl teisme. Žvaigždės dukra neseniai sulaukė pilnametystės ir jau turi problemų su teisėsauga. Mergina teisiama dėl narkotikų, bet byla – užstrigo.

Atlikėjo Aro Vėberio dukrą į teismą lydi mama – buvusi manekenė Renata Mikailionytė. Tiek žinoma mOteris, tiek jos dukra Marija Vėberytė nuo kameros nesislapsto ir užtikrintai žengia į teismo salę. Žinomos poros atžalA teisme jau kelintą kartą pasirodo dėl rimtos priežasties. Prokurorai merginą kaltina narkotikų laikymu. Detalės apie galimą nusikaltimą nutylimos - kadangi Vebėrytė įtariamo nusikaltimo metu dar buvo nepilnametė teismas bylą nagrinėja neviešuose posėdžiuose.

Neoficialiais duomenimis, Vėberytė galėjo įkliūti su kanapėmis, tačiau kadangi byla nevieša, oficialiai neskelbiama su kokiais narkotikas ir kada įkliuvo mergina. Į tokią pat bėdą įklimpo ir vilnietis Lukas Biriukovas, Neoficialiais duomenimis vienas kaltinamųjų narkotikus galėjo parduoti, o kitas pirkti. Tiesa šiandien Biriukovas teisme nepasirodė.

Nei advokatas, nei prokurorė, kur dingo vaikinas nesako, bet toks kaltinamojo nepasirodymas teisme bylos eigai turi didelę svarbą. Bylos nagrinėjimą teismui teko sustabdyti iki rugpjūčio. Jeigu paaiškės, kad vaikinas nepasirodė be rimtos priežasties, teismas jam gali skirti baudą ir net priverstinį atvesdinimą.

Mikailionytė šioje istorijoje kalbėti nenori ir nuo žiniasklaidos užsitvėrė tylos siena. Turimais duomenimis moteris yra pasiryžusi laiduoti už dukrą ir prašo ją atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės.

Plačiau – reportaže.